Szybki prezent na Walentynki

Walentynki już jutro, a ty nie masz prezentu? Nie masz też zielonego pojęcia, co możesz kupić? Spokojnie, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Oto kilka pomysłów na szybki prezent, które pozwolą Ci zachować twarz.

1. Domowa kreatywność, czyli zrób coś samemu
Weź nożyczki, karton i klej. Wyciągnij zdjęcia na których jesteś ze swoją drugą połówką i wybierz te, które najbardziej wpadły ci w oko. Puść wodze fantazji i stwórz kolaż, uwieczniając na nim wspólnie spędzone chwile. Szybki i łatwy prezent dla niej, jak i dla niego.

2. Przez żołądek do serca
Niby banał, ale kolacja na Walentynki zawsze działa. Wystarczy tylko opracować menu, kupić produkty i zadbać o romantyczną atmosferę. Stolik posypany płatkami róż, świece, butelka dobrego wina i nastrojowa muzyka. A po kolacji może relaksujący masaż, który nic nie kosztuje, a dostarczy wiele przyjemności.

3. Wyznaj co czujesz – najlepiej na papierze
Kup walentynkową papeterię i ubierz w słowa jak najlepiej potrafisz to, co czujesz do ukochanej Ci osoby. Włóż w kopertę i wręcz swojej drugiej połówce w dzień zakochanych. Do swoich wyznań dołącz pudełko czekoladek w kształcie serca. Pomysł idealny na ostatnią chwilę, a zarazem romantyczny i oryginalny prezent. Kto dziś pisze listy i do tego romantyczne?

4. Upominek, czyli biegiem do galerii
Jeśli nie potrafisz wymyślić nic kreatywnego, kolaż czy list miłosny nie są w twoim stylu, no i nie umiesz gotować, zawsze możesz popędzić do galerii i kupić jakiś upominek walentynkowy. W tym okresie rynek nasycony jest ogromem produktów, w których można przebierać. Miłosne kubki, poduszki w kształcie serca, czy tradycyjny bukiet róż. Możesz również pomyśleć, co by twoja druga połówka chciała, czym się interesuje, jakie ma hobby. Skórzany portfel to prezent, którym nikt nie pogardzi, szczególnie pasuje dla niego. Perfumy dla niej – wiadomo, każda kobieta chce ładnie pachnieć. A może dobra książka, płyta z muzyką, albo wspólne wyjście do teatru? Bywa i tak, że bilet można kupić w ostatniej chwili.

Cokolwiek kupisz, czy cokolwiek przygotujesz, podejdź do tego z miłością i pozwól, aby ukochana Ci osoba poczuła się wyjątkowo, nawet jeśli prezent jest na ostatnia chwilę.

Szybki prezent na walentynki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera