Top 3 prezentów dla chłopaka

Nie bez kozery utarło się powiedzenie, mówiące o tym , że kobiety i mężczyźni podchodzą z dwóch różnych planet. Ona z Wenus, a on z Marsa. Totalnie różni jak ogień i woda, a przecież istnieć bez siebie nie mogą. Kiedy Ty najchętniej spędzałabyś czas na kawie bądź zakupach z koleżanką, on aby odpocząć potrzebuje bodźców i adrenaliny.Szukasz pomysłu na prezent dla brata, przyjaciela albo chłopaka? Jeśli tak, to pamiętaj, że faceci uwielbiają  przede wszystkim emocje i rozrywkę w takiej formie, która pomoże im się zrelaksować. Spraw więc, żeby facet, którego chcesz obdarować poczuł prawdziwą adrenalinę, doświadczył tego czym jest rywalizacja, a przy okazji żeby świetnie się przy tym bawił.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje prezentów, które powinny sprawić radość każdemu mężczyźnie, który chce odpocząć po ciężkim tygodniu albo chce godnie uczcić swoje urodziny czy imieniny. Wybierz ten voucher, który Twoim zdaniem najbardziej przypadnie do gustu obdarowanemu – Ty w końcu znasz go najlepiej.

Tylko dla odkrywców i twardzieli

Jeśli w facecie, któremu chcesz dedykować prezent drzemie natura łowcy i nieodkryte pierwotne instynkty, z pewnością będzie zachwycony voucherem na fotograficzne safari wśród zwierząt, podczas, którego będzie mógł sfotografować najciekawsze gatunki zwierząt. Pozna również tajniki kamuflażu i przekona się jak wygląda nocleg w hotelu improwizowanym. A jeśli chcesz zapewnić obdarowanemu niezapomniany weekend, podaruj mu voucher na podstawowy kurs survivalowy z elementami LARP, podczas którego nauczy się rozpalać różne rodzaje ogniska, racjonować żywność czy przygotowywać materiał niezbędny do filtracji wody. A może najbardziej zadowoli go połączenie survivalu z nurkowaniem? Czy przetrwa w podwodnym świecie?


W alternatywnej rzeczywistości

Jeśli facet, dla którego szukasz prezentu, uwielbia gry komputerowe, to z pewnością wizyta w escape roomie będzie dla niego świetną alternatywą, a Ty będziesz mogła pokazać mu, że nie tylko gry komputerowe dostarczają adrenaliny, której tak szuka. W escape room jej poziom jest znacznie większy, bo gracz będzie musiał zmierzyć się z presją czasu. Na rozwiązanie wszystkich logicznych zagadek ma zaledwie 60 minut i tylko jedną próbę. Niech więc weźmie przyjaciół i razem stawią czoła temu zadaniu. Chatka w zaczarowanym lesie, szpital a może muzeum tortur? To od Ciebie zależy jaki świat będą musieli okiełznać.

Laserowa rozgrywka
Prawdziwy facet lubi od czasu do czasu pójść za swoim pierwotnym instynktem, oddać się rywalizacji i wzbudzić w sobie ducha walki. Najlepiej w miejscu do tego odpowiednim gdzie razem z grupą przyjaciół, podzieleni na dwie drużyny będziecie mogli stoczyć walkę na śmierć i życie. Niech więc za sprawą laserowych świateł spróbuje pokonać przeciwnika i przekona się czy naprawdę ma tak celne oko jak mu się wydaje. Zabawa jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, światła w porównaniu do tradycyjnego paintballu nie powodują bólu, a wiązki lasera nie uszkadzają wzroku.

Jeśli ktoś wiele dla nas znaczy, pragniemy sprawić mu radość. Dlatego jeśli szukasz prezentu dla ważnego w Twoim życiu chłopaka, podaruj mu nie przedmioty, które szybko się znudzą, a emocje, które pozostaną niezapomniane.

prezent-dla-chlopaka_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera