× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Wirtualna przygoda - voucher do salonu VR | Sopot
Wirtualna przygoda - voucher do salonu VR | Sopot 2 stanowiska

Przed Tobą zadanie organizacji wieczoru kawalerskiego? Zastanawiasz się co będzie odpowiednie na tą okoliczność. Przychodzimy Ci z pomocą - zaproś przyszłego pana młodego i waszych znajomych do salonu wirtualnej rzeczywistości, wybierzecie ulubione gry i się dobrze bawcie. Niech ta zabawa będzie wstępem do niezapomnianego wieczoru.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 99.00 zł

gift Wirtualna przygoda - voucher do salonu VR | Sopot

Zbliżają się urodziny Twojego partnera, w związku z czym szukasz prezentu, którego nie powstydziłby się największy maniak gier? Podaruj Twojej drugiej połówce voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości, jesteśmy przekonani, że taki podarunek wywoła ogromną radość a Ty zostaniesz uznana za najlepszą partnerką na świecie. W ramach vouchera Obdarowana osoba i jego znajomi będą mieli dwa stanowiska do gry, za pomocą okularów Htc Vive będą mogli na 60 minut przenieść się do wirtualnego świata, w którym czekają na Nich zadania do wykonania. Poza wspomnianymi okularami w zabawie biorą udział także kamery, które śledzą ruch oraz kontrolery pełniące rolę rąk. Do dyspozycji Obdarowany będzie miał wiele gier, zarówno tych prostszych dla początkujących użytkowników, jak i tych bardziej skomplikowanych dla stałych bywalców salonów VR. Dostępne są także gry z wersją multiplayer, które dają możliwość rywalizacji między zawodnikami i niosą ze sobą dodatkowe emocje. Voucher na wirtualną zabawę to pomysł na prezent dla każdego, możecie zabrać ze sobą kolegę, ojca czy dziadka albo dziewczynę lub siostrę – maksymalnie 8 osób niech każdy zobaczy jak zmienia się świat po założeniu niezwykłych okularów.

W skład pakietu wchodzi:

  • przeszkolenie z zakresu obsługi urządzeń VR,
  • zabawa VR na dwóch stanowiskach dla 2-6 osób,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

DLA PRZYJACIELA: Prezent imieninowy w postaci zaproszenia do salonu wirtualnej rzeczywistości ucieszy każdego fana mocnych wrażeń. Szeroki wybór gier i możliwości zabawy sprawi, że Obdarowany i jego znajomi z pewnością będą mieli ogromy uśmiech na twarzy, a emocji i rywalizacji długo nie zapomną. DLA BRATA: Nie wiesz co podarować nastoletniemu bratu na święta. Przekaż mu voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości. Wspólnie ze swoimi kolegami będzie mógł prowadzić rywalizację i świetnie się przy tym bawić. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego fana gier i nowych technologii, a Ty zostaniesz najlepszą siostrą na świecie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.