Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu: wysyłamy mamę i tatę do SPA

Są z nami od początku, najpierw ucząc nas wszystkiego o świecie, potem patrzą jak dorastamy i wreszcie – wyprawiają nas w dorosły świat. Rodzice to ludzie, których nigdy nie obdarujemy wystarczająco, ale mamy dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy ich ślubu – voucher dla mamy i taty na całodzienny pobyt w Spa – to jest to!

MAŁŻEŃSKA ODNOWA

Kto z nas był w długotrwałym związku wie, jak łatwo wpaść w rutynę codziennego życia i zapomnieć o romantycznym spędzaniu czasu we dwoje. Rocznica ślubu to świetna okazja, by z pomysłem ożywić relację Waszych rodziców. Wreszcie będą mieli czas, by bez pośpiechu porozmawiać, pożartować i przede wszystkim odpocząć. Karta prezentowa na pobyt w najlepszym hotelu Spa pozwoli im na wspólny relaks daleko od zgiełku i codziennych spraw. Odprężające masaże, naturalne peelingi, lecznicze kąpiele, jacuzzi, sauny parowe i fińskie – to tylko niektóre z oferty zabiegów Spa, które odmłodzą Waszych „staruszków” o kilkanaście lat!

Amerykańskie słówko „wellness”, czyli zapewnienie stanu zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka, który powoduje uczucie ogólnego dobrobytu – stanie się od tej pory ich ulubionym sloganem. Pobyt w hotelu wellness dla wielu ludzi jest wyznacznikiem luksusu i rzadko kiedy pozwalają sobie na takie wypady. Właśnie dlatego rocznica ślubu to świetna okazja, by za pomocą voucheru na Spa dla dwojga jubilaci poczuli się jakby wygrali szóstkę w totka.

W(SPA)NIAŁA ROCZNICA

Jeśli przypomnieliście sobie o rocznicy ślubu mamy i taty kilka, a może nawet dzień wcześniej i panikujecie, bo nie wiecie co kupić w tak krótkim czasie, voucher na Spa dla dwojga ma jeszcze tą zaletę: jest dostępny dosłownie od ręki. Jeśli wybierzecie odpowiednią opcję, w hotelowym pokoju na Waszych jubilatów czekać będzie butelka szampana. Będą mogli wznieść toast za swoje małżeństwo. Plan na wieczór? Romantyczna kolacja przy świecach – idealny prezent na rocznicę ślubu.

Jeśli chcecie ich dodatkowo zaskoczyć, znajdźcie najładniejsze zdjęcie z ich ślubu, zeskanujcie i wywołajcie w dużym formacie. Fotografia oprawiona w elegancką ramkę przywróci radosne wspomnienia ze ślubu. Możecie również połączyć kilkadziesiąt innych zdjęć, stworzyć krótki klip wideo z romantyczną muzyką (dzięki odpowiednim programom do tworzenia filmów jest to magicznie proste) i powstały filmik wyświetlić na projektorze w dniu ich rocznicy. Na widok szczęśliwych momentów uwiecznionych w ten sposób na pewno zakręci się im łezka w oku!

TEN PAN I TA PANI SĄ W SOBIE ZAKOCHANI

Prezenty na rocznicę ślubu to nie lada zagwozdka. Pomysły muszą uwzględniać gusty dwojga ludzi, często o odmiennych charakterach. Dlatego voucher na pobyt w hotelu Spa jest idealnym wyborem. Nie ma chyba człowieka, który nie poczuję się jak król w leniwej atmosferze najlepszego SPA. Dodatkowo jest to okazja do spojrzenia na współmałżonka na nowo, nie w codziennym, zabieganym życiu, ale jak podczas miesiąca miodowego. Po paru dziesięciu latach razem nie łatwo jest zachować między sobą tę samą chemię, jaką czuliśmy w pierwszych lat małżeństwa. Rocznica ślubu spędzona w SPA może przypomnieć im gorące uczucie nowo zaślubionej pary – inne prezenty dla mamy i taty nie posiadają takiej magii. Wysyłamy rodziców do SPA i zakładamy im na nowo różowe okulary!

wysyłamy mamę i tatę do SPA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera