Voucher na integracyjne warsztaty kulinarne jako prezent dla pracowników

Relacje w firmie kojarzą się zazwyczaj ze sztywnym zbiorem zasad biznesowego savoir-vivre. Nawet jeśli chodzi o prezenty, ciężko czasem wybrać coś odpowiedniego, bez względu na to, czy jest się pracownikiem, czy szefem. Jednak zawsze mamy w zanadrzu kilka uniwersalnych tematów, które łączą wszystkich i są absolutnie bezpieczne do poruszania. Jednym z nich jest kuchnia.

Dlatego, idąc tym tropem, można pokusić się o voucher na kurs gotowania, na przykład w nagrodę dla pracownika miesiąca za wyjątkowo dobrze wykonaną pracę. Lekcje w szkole gotowania z pewnością umożliwią mu rozwijanie swoich pragnień o byciu szefem kuchni – może kiedyś się one spełnią.

Organizując warsztaty integracyjne dla pracowników, motywacyjny wyjazd czy imprezę firmową, nie można zapominać o zaplanowaniu różnych atrakcji dla kolegów i koleżanek. Wykupienie vouchera na warsztaty kulinarne dla firm wydaje się w takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem. W dodatku taka inicjatywa z pewnością spotka się z przychylnością przełożonych – na przykład kiedy na zebraniu zaprezentujemy pomysł na wspólną naukę przygotowywania sushi. Przyznajcie sami, że kurs robienia sushi brzmi zdecydowanie ciekawiej niż kolejna taka sama impreza w nudnym hotelu.

Taka impreza kulinarna, na przykład z okazji firmowej wigilii, jest też dobrym pomysłem na prezent nie tylko dla siebie, ale i całej załogi. Wystarczy pomyśleć, ile dobrej zabawy może przynieść grupowe przygotowywanie wigilijnych potraw z pomocą profesjonalnych kucharzy. Takie wspólne firmowe gotowanie to świetny pomysł na integrację zespołu. Może nawet szef przyłączy się do zabawy i uśmiechnie się przy degustacji.

Prezenty dla pracowników nawet w wielkiej korporacji nie muszą być do końca formalne. Nie zawsze najbardziej trafnym podarunkiem są spinki do mankietów lub dekoracje na biurko. Karta podarunkowa na zajęcia w akademii kulinarnej może być o wiele ciekawszym pomysłem, a warsztaty integracyjne dla firm wzbogacone atrakcją w postaci kursu kulinarnego przypadną do gustu nie tylko wielbicielom kuchni.

wspólne gotowanie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera