× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Voucher na kurs języka angielskiego online

Żyjemy w czasach, w których znajomość języków obcych jest umiejętnością ułatwiającą nie tylko znalezienie pracy, ale również pozwalającą na swobodną komunikację podczas wakacji spędzanych za granicą, zwłaszcza znajomość angielskiego, który od lat jest językiem międzynarodowym. Stąd też voucher czy też karta podarunkowa na kurs tego języka może być świetnym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby.
  • Kursy na różnym etapie Zanim podejmiesz decyzję co do zakupu karty podarunkowej zorientuj się, jaki jest poziom znajomości języka angielskiego bliskiej Ci osoby: siostry, brata, a może babci. Szkoły oferują kursy dla początkujących, średniozaawansowanych, aż po zaawansowany. Prowadzą również kursy specjalistyczne, przygotowujące do certyfikatów międzynarodowych. Dlatego dobrze jest wiedzieć jaki voucher kupić, aby nie popełnić gafy. Taki podarunek, zamiast kolejnej bluzki lub perfum, może być początkiem narodzin nowej pasji. Dla tych, co zdadzą międzynarodowy egzamin, to również przepustka na naukę za granicą.

  • Kursy dla osób wiekowych Kurs językowy może być również świetnym pomysłem na prezent dla osób starszych z twojego otoczenia. Pomyśl o babci i dziadku, może to właśnie dla nich warto kupić i podarować voucher na naukę języka angielskiego. Kurs taki będzie ćwiczył nie tylko ich pamięć, ale może pozwoli im na wybór innego kierunku wakacji niż Polska. Doskonałym rozwiązaniem dla seniorów może być wykupienie zajęć językowych online z lektorem. Bez wychodzenia z domu babcia lub dziadek, a może nawet oboje, opanują angielski i dodatkowo oswoją się z komputerem.

  • Kursy dla tych, którym brakuje czasu Masz koło siebie kogoś bliskiego, kto marzy o mówieniu płynnie po angielsku, niestety nawał innych zajęć nie pozwala na spełnienie tego marzenia? Zrób mu niespodziankę w postaci karty podarunkowej na kurs angielskiego online. Daje to możliwość na naukę wtedy, kiedy znajdzie na to czas. Ważne jest tylko, by ustalić godziny z lektorem i sprawa załatwiona. Kursy tego typu są również na różnych poziomach, stąd też może być to kurs dla dziecka, dopiero rozpoczynającego przygodę z angielskim, czy studenta przygotowującego się do zdania certyfikatu na poziomie zaawansowanym. Super pomysłem może być również zakup vouchera na platformę językową. Wówczas to w zależności od wykupionego pakietu, (od 3 do 12 miesięcy) na stronę platformy można logować się o każdej porze dnia i nocy. Platformy tego typu są bogate w ćwiczenia na różnych poziomach zaawansowania, zawierają ćwiczenia z pisania, czytania, słuchania i gramatyki, które można wykonywać samodzielnie. Odpowiedzi dostępne są również na stronie. Idealny prezent dla bliskich samouków.Obóz językowy Obozy językowe to nowość organizowana przez niewiele szkół w Polsce, ale warta zainwestowania. Obóz można spędzić w Polsce lub za granicą w jednym z miast Wielkiej Brytanii. Taka przygoda pozwoli na doskonalenie zarówno języka, jak i akcentu, pozwoli też na poznanie ludzi z różnych stron świata i zawarcie przyjaźni na lata. Obóz jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego, jednak cieszy się największą popularnością wśród dzieci, młodzieży szkolnej oraz studenckiej. Taki prezent to super rzecz, na którą nie każdego rodzica stać, dlatego warto go docenić. Z pewnością zaowocuje w przyszłości. Voucher na kurs języka angielskiego online

Polecamy