Twoi znajomi zamierzają odświeżyć mieszkanie? Voucher na projekt salonu będzie świetnym pomysłem na prezent

Sytuacja zdaje się być znajoma. Zostajecie zaproszeni na przyjęcie do przyjaciół. Zaraz na wejściu witają was odpryski farby na ścianach i podłoga, która skrzypi przy najmniejszym kroku. Co więcej, ciężko jest znieść ciągłe odniesienia i aluzje do tego „że może byśmy kiedyś coś zmienili”. Jeśli zależy nam na bliskich znajomych i lubimy myśleć, że łączy nas coś więcej niż status w mediach społecznościowych, to warto podarować im voucher na projekt pokoju dziennego.

Wreszcie przestaną działać wymówki pt. „nie mamy czasu” i brak pomysłu na to, jak urządzić salon, nie będzie już stał na przeszkodzie do nowoczesnego salonu z kominkiem, który można ciekawie zaaranżować nawet w bloku.

Aranżacja salonu w mieszkaniu w bloku z reguły nie jest zadaniem ani prostym, ani zbyt przyjemnym, zwłaszcza kiedy nie mamy pomysłu na aranżację małego pokoju dziennego. Z voucherem na projekt salonu żaden remont czy lifting pomieszczenia nie wydają się niczym strasznym. Karta podarunkowa na usługi architekta wnętrz sprawia, że tak naprawdę dajemy swoim znajomym w prezencie pomysł na nowy salon.

Trzeba pamiętać, że nie jest to gotowy projekt. Każdy element wystroju, wszystkie materiały, nawet najmniejsze dekoracje do salonu są indywidualnie konsultowane z architektem w oparciu o potrzeby i gust właścicieli lokalu. Z takim wsparciem bez obaw można wziąć się za urządzanie każdego salonu, nawet najbardziej problematycznego. Wystrój salonu, dekoracje, oświetlenie – wszystko jest od początku zaplanowane i w zasięgu ręki, bez konieczności biegania po sklepach meblowych i marnotrawienia kolejnych weekendów na eskapady do wielkich centrów handlowych.
Następnym razem, kiedy przyjdzie nam ponownie odwiedzić naszych znajomych, możemy być w szoku i po przestąpieniu progu nie poznać ciemnego i podniszczonego do tej pory małego salonu. Przy pomocy tak oryginalnego prezentu możemy dać im wrażenie, że zmienili nie tylko jedno pomieszczenie, ale i całe mieszkanie.

Sprawdź jak urządzić salon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera