Oryginalny pomysł na prezent dla sportowego ducha – karta podarunkowa do klubu tenisowego

Znasz kogoś, kto jest wielkim miłośnikiem sportu i nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej? A może bliska Ci osoba zaczyna przygodę ze sportem i czuje, że złapała do tego bakcyla? Wszystko jedno, na jakim poziomie zaawansowania jest postać bliska Twemu sercu. Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, mamy dla Ciebie świetną propozycję – voucher na kurs tenisa ziemnego, voucher na wynajem kortu tenisowego lub karta podarunkowa do klubu tenisowego!

Ten wyjątkowy sport, który na świecie wzbudza wiele emocji, dostępny jest dla każdego amatora wysiłku fizycznego. Pozwól, by obdarowywana osoba mogła uwolnić duuuużą dawkę endorfin i nauczyła się, jak grać w tenisa ziemnego, lub aby miała okazję doskonalić swoje umiejętności, jeśli opanowała już podstawy gry w tenisa.

Wakacje z tenisem – akademia tenisa dla każdego

Wakacje do doskonały czas na grę w tenisa ziemnego. Odkryte korty kuszą amatorów tego słynnego sportu do przebywania na świeżym powietrzu i w promieniach słońca lub pod osłoną ciepłych, letnich wieczorów, spędzać czas na świeżym powietrzu. Również kryte korty tenisowe latem cieszą się dużą popularnością – najbardziej w najgorętsze dni, kiedy temperatura powietrza sięga trzydziestu stopni Celsjusza i gra w pełnym słońcu nie jest możliwa.

Karnet do tenis klubu to pomysł na wyjątkowy prezent, który będzie nie tylko przyjemny i dostarczy moc wrażeń, ale też – a może przede wszystkim – pożyteczny. Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie, a wysiłek fizyczny wpływa zbawiennie na nasze samopoczucie, kondycję i sylwetkę.

Jeśli ukochana osoba nie miała nigdy do czynienia z tenisem, nie masz o co się martwić. Nauka gry w tenisa pod okiem zawodowca to idealny pomysł na oryginalny prezent. Lekcje z trenerem tenisa przyniosą same korzyści – obdarowana osoba pozna zasady gry w tenisa ziemnego, nauczy się techniki i zdobędzie niezbędne podstawy do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Voucher na lekcje w szkole tenisa to także prezent marzeń dla każdego, kto już rozpoczął przygodę z tym sportem. Instruktor tenisa podpowie, na co zwrócić uwagę podczas gry, doszkoli, pozwoli rozwinąć technikę i nabrać kolejnych umiejętności.

Oprócz obdarowania osoby, na której Ci zależy karnetem do klubu tenisowego, możesz pójść o krok dalej i… sprezentować jej wczasy tenisowe! Na czym polega taki wyjazd i jakie korzyści z tego wynikają. Zajrzyj do następnego akapitu.

Wczasy tenisowe – wymarzony prezent dla miłośników sportu i podróży

Na wczasy tenisowe można pojechać zarówno do polskich kurortów (na przykład tych położonych w miejscowościach nadbałtyckich, na Mazurach lub w górach), jak i zagranicę. Popularnymi kierunkami wycieczek tenisowych są miejscowości, takie jak Kołobrzeg, Stare Jabłonki na Mazurach, Jaworze w Beskidach, a nawet chorwacki Szybernik.

Podczas obozów tenisowych dla dzieci i dorosłych, uczestnicy mogą zarówno nauczyć się podstawy gry w tenisa, a także doskonalić technikę i taktykę, zasmakować treningów mentalnych oraz podnosić kompetencje dzięki grom turniejowym. Treningi i mecze dobywają się codziennie, zajęcia grupowe, warsztaty teoretyczne odbywają się każdego dnia, dzięki czemu można w pełni oddać się temu wyjątkowemu sportowi.

Wakacje z tenisem to doskonały i nietuzinkowy prezent dla wszystkich amatorów sportu. A jak wiadomo, oryginalne prezenty są najlepsze!

Wypróbuj voucher na kurs tenisa ziemnego

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
2 komentarze
  1. Klub tenisowy rewelacja – koleżanka poleciła mi abym tam mojego syna zapisała i jest bardzo szczęśliwy,
    poznał już wielu kolegów i razem poprzez zabawę spędzają miło czas.

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera