Oryginalny pomysł na imprezę integracyjną? Z naszym voucherem na warsztaty kulinarne to pestka!

Prezenty dla pracowników to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Zwłaszcza, kiedy mamy większą firmę i nie do końca wiemy, jak trafić w gust każdego z osobna. Jeśli np. interesuje nas jakiś upominek z okazji jubileuszu firmy czy świąt albo świętujemy mniejszy lub większy sukces, warto pomyśleć o zorganizowaniu imprezy integracyjnej, choć w dość nietypowym stylu. Większość osób kojarzy tego typu imprezy jako nudne i sztywne przyjęcia pod krawatem, gdzie wszyscy boją się sięgnąć chociażby po alkohol, by nie wypaść źle w oczach szefa. Ale wcale nie musi tak być.

Pomysł na imprezę integracyjną może być nieco odmienny od standardowych schematów. Czasami szefowie proponują np. warsztaty dla firm. Co byście na przykład powiedzieli na warsztaty kulinarne dla firm? Pomysł na prezent dość nietypowy, ale za to jaki ciekawy!

Voucher na kurs gotowania – przyjemne z pożytecznym!

Być może jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale kursy kulinarne mogą być świetną okazją do przyjrzenia się, jak Wasi pracownicy radzą sobie z pracą w grupie. Wspólne gotowanie to nie tylko świetna rozrywka i okazja do spędzania czasu w swoim towarzystwie. To także sprawdzian, jak wygląda praca zespołowa w Twojej firmie. To ważne, zwłaszcza, jeśli macie w zespole pracowników, którzy są w firmie od niedawna. Wówczas karta podarunkowa na zajęcia w akademii kulinarnej to świetna opcja, by podwładni nawiązali bliższe relacje, poznali się i porozmawiali. Uwierzcie nam, że takie imprezy kulinarne często zbliżają do siebie pracowników i sprawiają, że atmosfera w pracy jest dużo lepsza. A chyba o to Wam właśnie chodzi?

Impreza integracyjna – pomysły

Jeśli już zdecydowaliście się na voucher na warsztaty integracyjne dla firm, macie dwie opcje. Pierwszą z nich jest nauka robienia sushi oraz wszelkie porady dotyczące kuchni japońskiej. Z azjatyckiej kuchni macie do wyboru także przysmaki prosto z Tajlandii. Miejsce, w którym zrealizujecie voucher na kurs robienia sushi, mieści się w pięknie położonym studiu kulinarnym, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Po wspólnym przygotowaniu posiłku – zarówno dania głównego, jak i deseru – oczywiście będzie okazja do jego skonsumowania. Dodatkowo każdy z pracowników otrzyma personalizowany fartuszek. To już Wy decydujecie, czy ma się znaleźć na nim logo firmy czy może imiona lub wymyślone przez Was hasło.

Jest jeszcze druga opcja. Jeśli nie przepadacie za azjatyckimi smakami, możecie poznać tajniki kuchni meksykańskiej. Wówczas voucher na lekcje w szkole gotowania obejmuje także pyszną truskawkową margaritę dla wszystkich. Dobra zabawa w dużym gronie gwarantowana!

Jak widzicie, warsztaty integracyjne dla pracowników wcale nie muszą wiać nudą. Mogą też pachnieć i smakować orientem. Tak oryginalny prezent doceni każdy podwładny. Kto wie – może nastawienie Twoich pracowników zmieni się i każdy będzie z uśmiechem przychodził do pracy? Chyba warto spróbować, prawda?

Sprawdź warsztaty dla firm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera