Życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy

Pożegnanie z kolegami z pracy nie jest miłym momentem, zwłaszcza jeśli zespół był bardzo zgrany. Bo komu jak nie kumplowi z sąsiedniego boksu czy biurka będziemy skarżyć się na okrutnego szefa i na niewystarczająco długie przerwy na papierosa. Dlatego kompanowi, który przeżył z nami w firmie niejeden kryzys, należy się wyjątkowy prezent lub przynajmniej szczere życzenia na pożegnanie pracownika.

Trzeba pamiętać, że nie jest to dobry moment, żeby się rozklejać, więc rzewne rozstania rodem z Hollywood są nie na miejscu. Tym bardziej, że odejście z firmy nie zawsze wiąże się z przykrymi emocjami. Dla wielu osób jest to powód, by cieszyć się z faktu, że bliski kolega odchodzi do lepszej pracy i okazja, aby podarować mu pamiątkę w postaci wyjątkowego upominku, czasem nawet ze specjalną dedykacją dla kolegi odchodzącego z pracy (koniecznie pamiętając o tym, że taka dedykacja na pożegnanie pracownika zostanie na długo w jego pamięci).

Zatem zastanawiając się, co kupić przyjacielowi na odejście z pracy, warto poświęcić trochę więcej czasu i przyłożyć się do prezentu. Butelka alkoholu ze sklepu monopolowego naprzeciwko biura raczej nie jest dobrym pomysłem. Dużo lepszym rozwiązaniem jest sporządzenie ciekawej kartki z życzeniami na pożegnanie kolegi z pracy. Taki mały prezent może być zarówno zabawny, jak i sentymentalny, w zależności od tego, czy zdecydujemy się na śmieszne życzenia, czy zwykłe życzenia dla odchodzącego pracownika czy wzruszający wiersz na pożegnanie kolegi z pracy, w którego układanie zaangażowała się cała ekipa.

Będąc na wysokim stanowisku, również warto pamiętać o relacjach i możliwych przyjaźniach, jakie można nawiązać ze współpracownikami. Zorganizowanie małej uroczystości, gdzie cały zespół składa życzenia dla pracownika, który odchodzi z pracy, jest na pewno miłym gestem. Przełożony na pewno przymknie oko na nieco dłuższy czas poza biurkiem, może nawet dołączy się ze swoimi życzeniami na pożegnanie koleżanki z pracy.

Życzenia dla odchodzącego pracownika

Takie pozdrowienia mogą przybrać również formę specjalnie napisanego wiersza. Zabawny i nieco uszczypliwy tekst na pożegnanie kolegi z pracy na pewno będzie zaskakującym prezentem od przełożonego i uzupełnieniem życzeń z okazji odejścia kolegi z pracy.

pożegnanie pracownika życzenia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 głosów, średnio: 4,67 na 5)
5 komentarzy
  1. A macie może jakiś śmieszny pomysł na coś zamiast wierszy na pożegnanie koleżanki odchodzącej z pracy?

    1. Proponujemy voucher na wspólne wyjście całej Waszej grupy. Escape room, pijalnia czekolady, pizzeria, SPA – które z tych spotkań będzie dla Was najlepsze?

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera