Kursy językowe

5 przemiodt(y)
 1. Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska

  Voucher na Gift Box do nauki angielskiego I cała Polska

  Cena  od 149,00 zł
  Chcesz, aby Twój prezent był nie tylko wyjątkowy, ale pożyteczny? Podaruj bliskiej osobie voucher na Gift Boxa popularnej marki Hello School do nauki języka angielskiego. Będzie on niepowtarzalnym, prezentem dla dziecka, nastolatka lub nauczyciela. Atrakcyjna formuła, w której zawarto najnowocześniejsze pomoce naukowe, dzięki którym nauka nie będzie tylko przykrą koniecznością, a stanie się przygodą!
 2. korepetycje z języka angielskiego Voucher na korepetycje z języka angielskiego | Bydgoszcz

  Voucher na korepetycje z języka angielskiego | Bydgoszcz

  Cena  od 1 100,00 zł

  Zastanawiasz się, co podarować bliskiej Ci osobie z okazji jej święta – imienin, urodzin albo z okazji innej uroczystości, która zbliża się wielkimi krokami? Wiesz, że jej stan wiedzy z języka angielskiego pozostawia trochę do życzenia i chcesz jej pomóc w nadrobieniu zaległości? W takim razie karta podarunkowa na korepetycje z języka angielskiego w bydgoskiej szkole językowej to świetne rozwiązanie! Znajomość tego języka to podstawa, dlatego każda dodatkowa lekcja jest na wagę złota.

 3. Angielski dla młodzieży Bydgoszcz Voucher na konwersacje w języku angielskim | Bydgoszcz

  Voucher na konwersacje w języku angielskim | Bydgoszcz

  Cena  od 1 320,00 zł

  Poszukujesz idealnego prezentu? Zastanawiasz się, co mogłoby się Twojemu bliskiemu najbardziej spodobać? A może wiesz, że przyda mu się drobna pomoc z języka angielskiego, na przykład konwersacje z doświadczonym nauczycielem? Jeżeli taki rodzaj upominku Cię zainteresował, to koniecznie zastanów się nad zakupem karty podarunkowej na konwersacje do bydgoskiej szkoły językowej. Takim prezentem sprawisz nie lada radość swojemu bliskiemu!

 4. Nauka hiszpańskiego Warszawa Voucher na semestr nauki języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

  Voucher na semestr nauki języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

  Cena  od 1 290,00 zł

  Hola! ¿Qué tal? – To standardowe hiszpańskie przywitanie, które być może już znasz po wakacjach spędzonych w słonecznej Hiszpanii. Oprócz tego, że hiszpański jest niezwykle piękny, to jest drugim najpowszechniejszym językiem na świecie, więc jego znajomość przyda się na kilku kontynentach. Karta prezentowa na kurs semestralny języka hiszpańskiego to wyjątkowa szansa na zdobycie odpowiedniej ku temu wiedzy!

 5. kurs hiszpańskiego dla młodzieży Warszawa Voucher na intensywny miesięczny kurs języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

  Voucher na intensywny miesięczny kurs języka hiszpańskiego | Warszawa, Śródmieście

  Cena  od 1 290,00 zł

  Czy wiesz, że Warszawa jest niemal jedynym miejscem w Polsce, gdzie można rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem hiszpańskim naprawdę profesjonalnie i gdzie nad wysokim poziomem kształcenia czuwa Uniwersytet w Salamance? Ktoś z Twoich bliskich od dawna marzy o zamieszkaniu w kraju wiecznego słońca, ale nie zna tamtejszego języka? Możesz przybliżyć go do spełnienia tego pragnienia i podarować mu prezent wyjątkowy, czyli voucher na intensywny miesięczny kurs hiszpańskiego dla jednej lub dwóch osób.

5 przemiodt(y)