× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na projekt sukni koktajlowej lub wieczorowej na podstawie zdjęcia sylwetki | Warszawa
Voucher na projekt sukni koktajlowej lub wieczorowej na podstawie zdjęcia sylwetki | Warszawa

Karta prezentowa na projekt wymarzonej sukienki koktajlowej lub wieczorowej wykonany przez utalentowaną warszawską projektantkę mody będzie wyjątkowym prezentem dla ukochanej kobiety. Po spotkaniu z projektantką i omówieniu koncepcji kreacji zostanie wykonane zdjęcie, które posłuży jako model w symulacji komputerowej. Po wysłaniu mailowo 3 propozycji, wybraniu „tej jedynej” i ewentualnych modyfikacjach, projektantka prześle kompletną prezentację

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na projekt sukni koktajlowej lub wieczorowej na podstawie zdjęcia sylwetki | Warszawa

Nie masz pomysłu na efektowny prezent dla ukochanej kobiety? Wiesz, że uwielbia wyglądać szykownie i stylowo, ale popularne sieciówki nie oferują tego, czego potrzebuje? Jeśli zbliżają się jej urodziny, imieniny bądź inna ważna rocznica, podaruj bliskiej osobie marzenie zapakowane w ozdobną kopertę – kartę prezentową na spersonalizowany projekt wyśnionej sukni (koktajlowej lub wieczorowej) wykonany przez utalentowaną projektantkę, który zdobędzie jej serce! Projekt, który dla krawcowej będzie jak prosta mapa do znalezienia skarbu, a dla bliskiej kobiety – mamy, przyjaciółki czy córki – drogą do wyglądania jak gwiazda szklanego ekranu. Kreacje, które można znaleźć w sklepach, chociaż często efektowne, nie dają pewności, że będziemy wyglądać w nich naprawdę dobrze. Wystarczy nawet lekko odstawać od regularnej rozmiarówki, by zakończyć wyprawę po sklepach z uczuciem zniechęcenia. Projekt personalizowanej sukienki da bliskiej Ci osobie pewność, że jest to kreacja, która się jej podoba i w której przede wszystkim wygląda oszałamiająco! Wręczając taki prezent, możesz być pewien, że zostaniesz posądzony o czytanie w myślach. Każda kobieta marzy, by chociaż raz w życiu dostać to, czego naprawdę chce, a Ty możesz spełnić to marzenie.

Po spotkaniu z projektantką i omówieniu szczegółów sukienki (styl, kolory, materiał) zostanie zrobione zdjęcie, które posłuży jako model podczas symulacji komputerowej, by zobaczyć, jak projekt wygląda na sylwetce. Następnie do osoby obdarowanej zostaną wysłane 3 projekty, z których jeden będzie „tym jedynym”. Po ewentualnych modyfikacjach, obdarowana szczęściara otrzyma mailem pełną prezentację projektu sukienki marzeń: symulację sukienki na zdjęciu, sugerowane tkaniny i wykończenia dla krawcowej – projekt wymarzonej kreacji gotowy do uszycia!

Nie zapomnij dołączyć do treści vouchera najlepszych życzeń dla ukochanej osoby – nawet najpiękniejszy prezent nie zdobędzie jej serca całkowicie, jeśli nie przeczyta, że jest dla Ciebie naprawdę wyjątkowa i ważna. Dzięki osobistej dedykacji podarunek zamieni się w piękną pamiątkę jej święta.

W skład vouchera wchodzi:

  • projekt sukienki koktajlowej lub wieczorowej wykonany na sylwetce klientki (symulacja komputerowa w dowolnym rozmiarze, także duże rozmiary),
  • konsultacja z projektantką i wykonanie zdjęcia do projektu w atelier (możliwe przesłanie własnego zdjęcia – retusz w cenie vouchera),
  • przesłanie 3 projektów do wyboru, modyfikacje według życzenia klientki,
  • sporządzenie prezentacji z projektem oraz opisem sugerowanych tkanin i wykończenia dla krawcowej,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA ŻONY | DLA DZIEWCZYNY: Twoja ukochana ostatnio często zabiera Cię na swoje wyprawy po sklepach i wraca z nich załamana, narzekając, że w żadnej z sieciówek nie może znaleźć idealnej sukienki, a zbliża się wesele, studniówka albo po prostu przyjęcie, na którym chce wyglądać oszałamiająco? Podaruj swojej lepszej połówce prezent bez okazji, który pokaże, jak bardzo ją kochasz – karta prezentowa na projekt sukienki marzeń wykonany przez utalentowaną projektantkę zdobędzie jej serce na nowo! Idealnie skrojona sukienka i współtworzenie projektu sukienki razem z projektantką – dla każdej kobiety to nie lada gratka! Dzięki symulacji komputerowej Twoja ukochana będzie dokładnie wiedziała, jaką sukienkę odda do uszycia – jej wizja przeniesiona na konkretny obraz będzie czekała już tylko na wizytę u krawcowej.

DLA CÓRKI: Zbliżają się urodziny Twojej córki, a Ty nadal masz w głowie pustkę i nie wiesz, co sprawiłoby największa radość Twojej nastolatce? Jeśli od dawna narzeka na brak idealnej sukienki w popularnych sklepach, a uwielbia bawić się modą, daj jej możliwość współtworzenia projektu idealnej kreacji razem z utalentowaną projektantką! Karta prezentowa na projekt sukienki marzeń (wieczorowej lub koktajlowej) z symulacją komputerową kreacji na zdjęciu zrobionym w atelier da jej pewność, że sukienka, którą odda do uszycia, będzie „tą jedyną”, wymarzoną kreacją na naprawdę wyjątkowe okazje! Czy będzie to studniówka, rozdanie Oscarów czy wyjątkowa randka, będzie czuła się w niej jak milion dolarów.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.