× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję dziecięcą | Warszawa
Voucher na sesję dziecięcą | Warszawa

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem na urodziny lub Dzień Dziecka dla swoich dzieci lub szkrabów bliskich znajomych czy rodziny? Podaruj voucher, dzięki któremu powstaną przepiękne zdjęcia maluchów, a może nawet całej rodziny. Jeżeli drogiej Ci osobie marzy się rodzinna sesja, w której udział wezmą najważniejsze dla niej osoby, czyli jej ukochane dzieci, nie zwlekaj! Profesjonalny fotograf wykona cudowne zdjęcia do rodzinnego albumu. Zapewniamy, że zdjęcia będą wysokiej jakości, sesja przebiegnie w miłej atmosferze, a rodzinny album powiększy się o kilka pięknych fotografii.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 430.00 zł

gift Voucher na sesję dziecięcą | Warszawa

Sesja dziecięca jest przeznaczona dla maluchów w każdym przedziale wiekowym – nie ma tu ograniczeń. Fotograficzna zabawa trwa około 2 godzin i może przebiegać w domu klienta lub w plenerze – dojazd na terenie Warszawy jest wliczony w koszt. Wybierzcie zatem takie miejsce, które dobrze Wam się kojarzy i w którym lubicie wspólnie spędzać czas. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę – dlatego też fotograf nie zmusza dzieci do pozowania (szczególnie tych młodszych), ale daje im pole do popisu – zachęca do ruchu oraz zabawia. Podczas sesji atmosfera jest ciepła i przyjazna, a zdjęcia nie są wymuszone! Dziecko nie musi się niczym stresować, tylko dobrze bawić! Rodzice również mogą uczestniczyć w sesji i robić sobie zdjęcia ze swoimi pociechami. Do takiego dnia warto się wcześniej przygotować – między innymi odpowiednio się ubrać – jedną z najważniejszych zasad jest wybór jednobarwnego ubrania bez żadnych aplikacji, rysunków czy napisów, ponieważ bardzo odciągają one uwagę od głównych bohaterów zdjęć. Profesjonalista zadba o to, by każde zdjęcie w 100% spełniało Wasze oczekiwania.

Sesja dziecięca to super pomysł na oderwanie się na chwilę od obowiązków oraz trybu życia w stylu praca-dom-szkoła. Zdjęcia będą piękną pamiątką, a wspólne spędzenie czasu podczas fotograficznej frajdy gwarantuje świetną zabawę. Koniec z nieostrymi i źle wykadrowanymi zdjęciami! Niech w Twoim albumie znajdą się piękne fotografie, które uchwycą Waszą radość na zawsze.

W skład pakietu wchodzi:

  • 15 wybranych zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, wywołanych w formacie 15x21 oraz w wersji elektronicznej 
  • sesja wykonywana w domu klienta (dojazd na terenie Warszawy w cenie, czas trwania sesji do 2 godzin),
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA CÓRKI, DLA SYNA, DLA WNUKÓW: Spraw swoim dzieciom wspaniały prezent, jakim jest sesja zdjęciowa! Jeżeli zastanawiasz się nad trafionym prezentem dla córki bądź syna i Twoich wnuków, podaruj im prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową. Taka sesja po pierwsze będzie wyjątkową pamiątką, a po drugie zbliży do siebie rodziców i dzieci. Dziadkowie też będą mogli mieć z tego profity w postaci cudownych fotografii ze swoimi wnuczkami!

DLA PRZYJACIÓŁ / ZNAJOMYCH: Maluchy Waszych bliskich znajomych lub przyjaciół obchodzą urodziny, a może zbliża się ważna uroczystość rodzinna? Warto to uczcić w wyjątkowy sposób! Spraw swoim znajomym wyjątkowy prezent w postaci vouchera na sesję zdjęciową dla dzieci! Taka sesja zbliży do siebie całą rodzinę i będzie świetną przygodą dla wszystkich – dzieci i rodziców! A zdjęcia będące efektem sesji staną się piękną pamiątką na długie lata.

DLA SIOSTRY / BRATA: Szukasz ciekawego prezentu dla siostry lub brata? Jeżeli Twoje rodzeństwo jest dość zabiegane i nie ma wiele czasu dla rodziny, może czas coś z tym zrobić? Spraw swojej siostrze lub bratu niespodziankę w postaci vouchera na sesję zdjęciową dla dzieci. Zdjęcia staną się piękną pamiątką na całe życie, a sama sesja zdjęciowa będzie ciekawą przygodą. Profesjonalny fotograf zadba o to, by każde ujęcie było wyjątkowe!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.