× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher otwarty do Spa lub kliniki medycyny estetycznej | wiele opcji | Sosnowiec
Voucher otwarty do Spa lub kliniki medycyny estetycznej | wiele opcji | Sosnowiec Bon

Twoja mama przechodzi wkrótce na emeryturę i zastanawiasz się jaki prezent podarować jej z tej okazji? Miałoby to być coś oryginalnego, dającego radość i odpoczynek? Co powiesz na voucher otwarty do Spa? Prawda, że to idealny pomysł? W ramach vouchera mama będzie mogła wybrać zabiegi, które jej najbardziej odpowiadają, do wyboru będą m.in. zabiegi na twarz, masaże, manicure, pedicure i wiele innych. Do dyspozycji obdarowanej osoby jest cały zakres usług!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Voucher otwarty do Spa lub kliniki medycyny estetycznej | wiele opcji | Sosnowiec

Twoja siostra narzeka na swój wygląd, chciałaby poddać się zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej i skorygować zmarszczki wokół ust? Podaruj jej voucher do kliniki medycyny estetycznej gdzie będzie mogła oddać się w ręce profesjonalistów i spełnić swoje marzenie. W ramach vouchera będzie mogła poddać się takim zabiegom jak: wampirzy lifting, lipoliza iniekcyjna, botoks, volumetria i konturowanie twarzy, kwas hialuronowy. Voucher otwarty do Spa lub kliniki medycyny estetycznej to idealny prezent dla kobiet lubiących oddawać się zabiegom upiększającym.

Relaks w Spa pozytywnie wpłynie na samopoczucie obdarowanej, a wykonane zabiegi z pewnością nadadzą skórze zdrowego wyglądu, twarz odzyska dawny blask i wypielęgnowane paznokcie staną się doskonałą wizytówką. Wizyta w klinice medycyny estetycznej pomoże Obdarowanej uporać się mankamentami urody – zastrzyki z botoksu czy kwasu hialuronowego idealnie wygładzą zmarszczki, twarz nabierze nowego wyglądu co zdecydowanie wpłynie na postrzeganie samej siebie i doda pewności siebie . Voucher otwarty do Spa lub kliniki medycyny estetycznej to idealny pomysł na prezent przede wszystkim dla kobiet (choć i Panowie nim nie pogardzą), wszak każdy z nas chce wyglądać pięknie i dobrze się czuć w swoim ciele.

kobieta obraz

masaż obraz

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher open do Spa lub kliniki medycyny estetycznej o wybranej wartości,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe:

  • Bon o wartości 200 zł,
  • Bon o wartości 300 zł,
  • Bon o wartości 400 zł,
  • Bon o wartości 500 zł,
  • Bon o wartości 1000 zł.

Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu

Kosmetyki zdjęcie

Dla kogo?

  • DLA NIEJ: Szukasz prezentu którym mógłbyś udobruchać partnerkę po ostatniej sprzeczce? Podaruj jej voucher open do Spa lub kliniki estetycznej – z pewnością na myśl o relaksie i czasie tylko dla siebie na jej twarzy zabłyśnie uśmiech a Tobie wszystko zostanie wybaczone.
  • DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka rozstała się ze swoim partnerem i chciałabyś ją jakoś pocieszyć? Z pomocą przychodzi Ci voucher open do Spa lub kliniki estetycznej – możliwość samodzielnego wybrania zabiegów i oddania się w ręce profesjonalistów z pewnością poprawi jej nastrój.

W skład pakietu wchodzi: - voucher open do Spa lub kliniki medycyny estetycznej o wybranej wartości, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - Bon o wartości 200 zł, - Bon o wartości 300 zł, - Bon o wartości 400 zł, - Bon o wartości 500 zł, - Bon o wartości 1000 zł. Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEJ: Szukasz prezentu którym mógłbyś udobruchać partnerkę po ostatniej sprzeczce? Podaruj jej voucher open do Spa lub kliniki estetycznej – z pewnością na myśl o relaksie i czasie tylko dla siebie na jej twarzy zabłyśnie uśmiech a Tobie wszystko zostanie wybaczone.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka rozstała się ze swoim partnerem i chciałabyś ją jakoś pocieszyć? Z pomocą przychodzi Ci voucher open do Spa lub kliniki estetycznej – możliwość samodzielnego wybrania zabiegów i oddania się w ręce profesjonalistów z pewnością poprawi jej nastrój.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.