× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na spotkanie z doradcą biznesowym | Częstochowa
Voucher na spotkanie z doradcą biznesowym | Częstochowa

Chciałabyś założyć własną firmę, ale nie wiesz jak zacząć? Przerażają Cię formalności, ale z drugiej strony jesteś zdeterminowany żeby pracować „na swoim”? Potrzebujesz rady kogoś doświadczonego, bo tylko specjalista może sprawić, że założenie firmy przebiegnie łatwo i bez zszarganych nerwów. Umów się więc na spotkanie z doradcą biznesowym i zobacz jak to jest być swoim własnym szefem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 220.00 zł

gift Voucher na spotkanie z doradcą biznesowym | Częstochowa

Twój mąż myśli o rozwoju Waszej firmy? Chcielibyście wykorzystać w tym celu środki z funduszy europejskich ale nie wiecie jak się do tego zabrać, jak przygotować dobry biznesplan? A może Twoja koleżanka samodzielnie prowadzi firmę i chciałaby skonsultować się ze specjalistą i zapytać o sprawy dotyczące podatków i płatności by rozeznać czy jej planowana transakcja będzie się opłacać? W takiej sytuacji voucher na spotkanie z doradcą biznesowym będzie praktycznym i mile widzianym upominkiem dla bliskiej osoby. Przekazując jej taki prezent pokażesz jej, że wspierasz ją w biznesie i ma pełne Twoje poparcie. W ramach vouchera osoba obdarowana otrzyma odpowiedzi na wszelkie pytania związane z prowadzeniem firmy, rozliczaniem podatków, prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy wsparcie w napisaniu biznesplanu. Doświadczeni specjaliści w sposób prosty i przejrzysty wyjaśnią wszelkie kruczki prawne czy wskażą drogę, którą najlepiej w danej sytuacji podążać. Obszary w jakich specjalizuje się doradca biznesowy: - doradztwo finansowe przedsiębiorstw, - finansowanie przedsiębiorstw, - podatki, rachunkowość, - przygotowywania biznes planów, - tworzenie analizy opłacalności planowanych transakcji (również inwestycji). Voucher na spotkanie z doradcą biznesowym z pewnością ucieszy osoby dopiero wkraczające w świat biznesu, wsparcie jakie otrzymają na stracie pomoże zapanować na różnej maści dokumentami i zaprocentuje w przyszłości.

W skład pakietu wchodzi: - 60 minutowe spotkanie z doradcą biznesowym, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA BRATA: Twój brat chce założyć firmę, ale przytłaczają go formalności? Nie może spać w nocy z powodu ilości spraw, jakie wiszą nad jego głową? Podaruj mu voucher na spotkanie z doradcą biznesowym, który sprawi, że założenie firmy stanie się dziecinnie proste, a Twój brat będzie żałował, że nie poprosił o spotkanie ze specjalistą dużo wcześniej.

DLA KUZYNKI: Twoja kuzynka ma problemy w firmie i nie może poradzić sobie z rozliczeniem podatkowym oraz ma wiele pytań związanych z sektorem finansowym w jej firmie? Wiesz, że Internet nie jest w tym przypadku wiarygodnym źródłem wiedzy, dlatego połóż kres jej problemom i podaruj jej voucher na spotkanie z doradcą biznesowym, dzięki czemu znów zacznie cieszyć się życiem

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.