× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych | wiele lokalizacji
Voucher na szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych | wiele lokalizacji

Znowu oglądasz filmiki z wystąpień publicznych i podziwiasz tych, którzy potrafią bez stresu i z pewnością w głosie mówić nawet do kilkusetnego audytorium? Myślisz, że Tobie się to nigdy nie uda? Uwierz, że Ty też możesz i wykorzystaj voucher na szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych z Maciejem Orłosiem, które zmienią Twoje życie! Nie zawiedziesz się, przyjdź!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych | wiele lokalizacji

Jesteś doktorantem i Twoje życie naukowe składa się głównie z pisania referatów, które prezentujesz potem na różnego typu konferencjach? Za każdym razem te sytuacje bardzo Cię stresują, a gdy już wchodzisz na aulę nie możesz opanować drżącego głosu? Nie wiesz co z tym zrobić i zazdrościsz wszystkim, którym wystąpienia przed dużą grupą ludzi przychodzą z łatwością? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Tego można się nauczyć! Tylko musisz dać sobie szansę i przyjść na profesjonalne szkolenie z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych, które poprowadzi sam... Maciej Orłoś! Na szkoleniu poznasz na czym polega autoprezentacja i świadomość wizerunkowa, w skład której wchodzą zagadnienia z zakresu: prezentacji biznesowej, wystąpień okolicznościowych, komunikacji kryzysowej. Poznasz praktyczne rady jak przygotować się do wystąpienia by odnieść sukces perswazyjny. Dowiesz się co zrobić żeby mówić ciekawie i dobrze wypaść, a także jak dostosować swój wizerunek do roli społecznej. W końcu nauczysz się radzić sobie w kryzysowej sytuacji, jak spojrzeć na siebie z perspektywy odbiorcy by na końcu dokonać niemożliwego czyli... odnaleźć przyjemność w wystąpieniach publicznych. W ramach szkolenia otrzymasz profesjonalny coaching oraz natychmiastowy feedback od Macieja Orłosia, który dzięki swojemu stażowi w telewizji uchodzi za autorytet w zakresie autoprezentacji.

W skład pakietu wchodzi: - 16-godzinne szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych - warsztaty z Maciejem Orłosiem, - materiały szkoleniowe, - obiad + przerwy kawowe, - certyfikat ukończenia szkolenia dla jednego uczestnika. - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Terminarz i lokalizacja szkoleń: - 7-8 czerwiec 2018r., Sopot, - 19-20 czerwiec 2018r., Kraków, - 25-26 październik 2018r., Wrocław, - 15-16 listopad 2018r., Warszawa, - 13-14 grudzień 2018r., Zakopane.

DLA BRATA: Twój brat ma niedługo ważne wystąpienie, którego panicznie się boi i twierdzi, że nie poradzi sobie z tym zadaniem? Pokaż mu, że może się tego nauczyć pod okiem profesjonalisty jakim jest Maciej Orłoś – legenda telewizji i podaruj mu voucher na szkolenie autoprezentacji wystąpień publicznych, a zobaczysz jak swoim wystąpieniem porwie tłum! DLA MĘŻA: Twój mąż szuka nowej pracy jednak twierdzi, że nie potrafi się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej? Maciej Orłoś dzięki swojej wiedzy nauczy go wszystkich potrzebnych cech aby dobrze prezentować się nie tylko w biznesie, ale podczas każdego innego wystąpienia publicznego. Koniec z wszechogarniającą tremą. Podaruj mu voucher i zobacz jak bardzo nabierze pewności siebie po szkoleniu z Autoprezentacji i wystąpień publicznych

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.