× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości | wiele opcji | Szczecin
Voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości | wiele opcji | Szczecin

Szukasz naprawdę oryginalnego prezentu dla kogoś, kto świata nie widzi poza grami komputerowymi? Pokaż mu, że istnieje alternatywna rzeczywistość i wyrwij go z domu, gwarantując rozrywkę jakiej oczekuje. Jak? Zaproś go do salonu VR i niech przeżyje takie emocje, których nie da mu nawet najlepsza gra komputerowa.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości | wiele opcji | Szczecin

Chciałabyś sprawić, by tegoroczne urodziny bliskiej osoby były naprawdę wyjątkowe? Postaw na rozrywkę. I nie mamy wcale na myśli kina, a coś o wiele lepszego. Niech pozna świat VR i przeżyje przygodę życia. Współczesna technologia jest w stanie tworzyć rzeczywistość wirtualną, która może w sposób trójwymiarowy przedstawiać, postacie, przedmioty lub sekwencje zdarzeń, a uczestnik ma wrażenie, że dzieją się one naprawdę. Wszystko dzięki specjalnym okularom, które są tak skonstruowane, że mają zabudowane boki. A więc wyświetlając tę rzeczywistość bezpośrednio przed oczami użytkownika, sprawiają, że nie rozpraszają go żadne bodźce pochodzące ze świata zewnętrznego. Czy to nie wspaniałe? Podczas wizyty w salonie VR, osoba obdarowana będzie mogła dosłownie wejść na przykład w rzeczywistość horroru i zagrać w Dreadhalls, gdzie będzie musiała stanąć ze swoim strachem i spróbować wydostać się z mrocznego lochu albo poczuć prawdziwą adrenalinę podczas obrony bazy przed droidami w Space Pirate Trainer. Podaruj komuś naprawdę emocjonujące popołudnie!

W skład pakietu wchodzi: - voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości dla jednej osoby - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 30-minutowa gra w salonie VR dla jednej osoby – 29 zł, - 60-minutowa gra w salonie VR dla jednej osoby – 49 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SIOSTRY? Twoja siostra jest osobą, która do życia jak powietrza potrzebuje adrenaliny? Spraw jej trochę radości i zaproś ją do salonu VR, gdzie będzie mogła oderwać się od szarej rzeczywistości i poczuć prawdziwe emocje grając w gry zręcznościowe, przygodowe, sportowe. Wybór światów jest naprawdę ogromny. Niech sama się o tym przekona. DLA KOLEŻANKI: Twoja koleżanka ma za sobą trudny okres egzaminów na uczelni? Spraw jej prezent niespodziankę i zaproś ją do salonu VR, gdzie będzie mogła zapomnieć o całym stresie i w końcu zrelaksować się, wkraczając w wirtualną rzeczywistość. Świetna zabawa gwarantowana!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.