× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na masaż relaksacyjny | wiele opcji | Warszawa
Voucher na masaż relaksacyjny | wiele opcji | Warszawa

Od dłuższego czasu jesteś przemęczona, a kawa z przyjaciółką nie wystarcza już by się zrelaksować? Potrzebujesz prawdziwego odpoczynku, a nie masz możliwości żeby wziąć urlop? Pamiętaj, że aby odpoczynek przyniósł rezultat wcale nie musi być długi. Z rozwiązaniem przychodzi Voucher na masaż relaksacyjny, dzięki któremu poczujesz się jak nowo narodzona bez wyjeżdżania na słoneczną wyspę!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na masaż relaksacyjny | wiele opcji | Warszawa

Twoja przyjaciółka zwierzała Ci się ostatnio ze swoich problemów. Wiele oddałaby za chwilę „świętego spokoju”, bez gromadki dzieci, wymagającego szefa, frustrującej ją koleżanki? Wiele oddałabyś by niepokój, uczucie napięcia, rozgoryczenie i cała złość na wszystko i wszystkich zniknęły, a Twoja przyjaciółka odzyskała dawną radość z życia? Podaruj jej chwilę relaksu, w postaci zaproszenia na masaż. Oazą spokoju będzie przytulne wnętrze gabinetu masażu, gdzie Obdarowana osoba odda się w delikatne ręce doświadczonych masażystek, które sprawią, że ciało znowu będzie odprężone i wypoczęte, a sen się poprawi. Pozytywny wpływ tego zabiegu zobaczą nie tylko dzieci, dla których mama będzie miała większe pokłady cierpliwości, ale również szef, bo wypoczęte ciało korzystnie wpłynie na pracę umysłu. Zabieg trwa 30, 60 lub 90min., sama decydujesz jaki czas będzie optymalny by kojąco wpłynąć na samopoczucie obdarowanej osoby. Voucher na masaż relaksacyjny to idealny prezent na dzień mamy lub święta – z pewnością Obdarowana osoba będzie nim zachwycona!

W skład pakietu wchodzi: - masaż relaksacyjny całego ciała 30, 60 lub 90 minut, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 30-minutowy masaż relaksacyjny – 84 zł, - 60-minutowy masaż relaksacyjny – 144 zł, - 90-minutowy masaż relaksacyjny – 180 zł, Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe, ciąża, choroby dermatologiczne. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

TWOJA MAMA: Twoja mama to osoba, która stawia swoje potrzeby zawsze na ostatnim miejscu, a potrzeby innych zawsze są dla niej ważniejsze? Nie pamiętasz kiedy robiła coś dla siebie, bo zawsze twierdzi, że obiecała komuś pomóc i nie ma czasu by poświęcić sobie chwilę czasu? Pokaż jak bardzo ją kochasz i doceniasz! Podaruj jej Voucher na masaż relaksacyjny! Może to będzie jej pierwszy masaż w życiu. TWÓJ BRAT? Faceci nie chodzą do gabinetów masażowych? Faceci nie potrzebują odpoczynku i zawsze muszą być „w gotowości do działania”? Wiesz, że tak nie jest, bo Twój brat bardzo lubi odprężające zabiegi po ciężkich treningach piłkarskich, które wykonują profesjonalne i zawsze uśmiechnięte masażystki? Spraw mu prezent bez okazji, pokaż, że ma najlepszą siostrę na świecie!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.