× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na analizę kolorystyczną + spersonalizowany próbnik kolorów | Poznań
Voucher na analizę kolorystyczną + spersonalizowany próbnik kolorów | Poznań

Karta podarunkowa na chwilę tylko dla siebie u boku profesjonalnej stylistki. Podczas 2,5-godzinnego szkolenia zostanie wykonana dokładna analiza kolorystyczna, która dzięki barwnym chustom pomoże wydobyć piękno każdego człowieka. Wiosna, lato, jesień, zima – dowiedz się, jakim typem jesteś i naucz się wykorzystywać tę wiedzę w praktyce. Czasem drobna zmiana czyni cuda. Analiza kolorystyczna i dopasowanie odpowiednich ubrań pozwolą bliskiej Ci osobie stać się jeszcze lepszą wersją siebie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na analizę kolorystyczną + spersonalizowany próbnik kolorów | Poznań

W skałd vouchera wchodzi profesjonalna analiza kolorystyczna z użyciem chust garderobianych. Podczas 2,5-godzinnego spotkania ze stylistką zostanie opracowana analiza kolorystyczna na podstawie koloru włosów, oczu i skóry. W świecie wizażu wyróżniamy cztery podstawowe typy kolorystyczne: wiosna, lato, jesień, zima – podczas indywidualnych warsztatów dowiesz się, jakim typem jesteś, a co najważniejsze – nauczysz się wykorzystywać tę wiedzę. Istnieje kilka zasad stylistycznych, które mogą być Twoim kluczem do modowego sukcesu.

Odpowiednio dobrane kolory, podobnie jak fason dobrze skrojonego ubrania, w sposób zasadniczy potrafią wydobyć z człowieka piękno. Dlaczego nie każdemu jest dobrze w płomiennej czerwieni? Kolory chłodne, nasycone i ostre – które z nich przeznaczone są dla Twojego typu urody? Czy czerń faktycznie wyszczupla? Na te i wszystkie inne Twoje pytania odpowie Ci specjalistka, która przez blisko 3 godziny będzie do Twojej dyspozycji. Podczas spotkania zostanie przygotowany specjalnie dla Ciebie spersonalizowany próbnik kolorów.

Pamiętaj, aby do vouchera dołączyć najlepsze życzenia dla bliskiej Ci osoby – niech poczuje, ile dla Ciebie znaczy, jak bardzo ją kochasz i cenisz. Karta prezentowa na profesjonalną analizę kolorystyczną będzie nie tylko wspaniałą niespodzianką, ale również niezwykle emocjonalną pamiątką jej święta.

W skład pakietu wchodzi:

  • analiza kolorystyczna z użyciem chust garderobianych,
  • spersonalizowany próbnik kolorów,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • ważność vouchera to 6 miesięcy od daty zakupu – osoba obdarowana voucherem umawia termin indywidualnie ze stylistką,
  • voucher można zrealizować na terenie Poznania.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.