× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Nauka przez zabawę - voucher na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl
Nauka przez zabawę - voucher na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl

Jeśli chcesz sprawić, by nauka była dla Twojego dziecka zabawą, świat wiedzy stał się przygodą, a nie przykrym obowiązkiem, musisz zapewnić mu odpowiednią stymulację w najbardziej przystępnej dla niego formie. Polecamy na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl, który sprawi, że Twoje dziecko poziomem wiedzy przeskoczy swoich rówieśników, a Ty będziesz pękać z dumy na każdej wywiadówce.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Nauka przez zabawę - voucher na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl

Doskonale zdajesz sobie sprawę jak istotna jest rola edukacji w życiu dziecka. Niestety ciasna klasa i tradycyjna tablica to nie jest zbyt atrakcyjny sposób poszerzania horyzontów malucha, dlatego spraw, by bliskie Twojemu sercu dziecko miało jak najlepszy start i by nauka była dla niego zabawą. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej, za pomocą której dziecko poznaje świat przyrody, ćwiczy swoje umiejętności gramatyczne i ortograficzne, uczy się podstaw matematyki, a także cieszy się z nauki nowych słówek i zwrotów w języku angielskim. Nauka odbywa się za pomocą ciekawych gier, zadań i ćwiczeń z wyżej wymienionych zagadnień, a najważniejszy jest fakt, że mały uczeń traktuje aktywność na platformie jako zabawę, która dostarcza mu dużo adrenaliny i radości. Dostęp do platformy uzyskasz kupując jeden z trzech pakietów o nazwie: prymus, bystrzak lub orzeł. Sam więc wybierasz, która opcja jest najlepsza Zadbaj o dobry start dziecka i wykup voucher na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl.

W skład pakietu wchodzi:

voucher na dostęp do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl

wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

  • Warianty cenowe: sześciomiesięczny dostęp do platformy edukacyjnej  – Bystrzak – 90 zł, 
  • roczny dostęp do platformy edukacyjnej - Prymus – 150 zł

Ważne informacje:

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA CÓRKI: Twoja córka ma problemy z językiem polskim, a Ty za każdym razem przeżywasz małe załamanie, kiedy bierzesz do ręki jej zeszyt do języka polskiego i widzisz jak bardzo jest pokreślony na czerwono? Spraw, by problemy z ortografią odeszły w niepamięć i podaruj jej voucher do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl, dzięki któremu szybko zapamięta wszystkie zasady poprawnej pisowni. DLA SYNA: Najwięcej kłopotów przysparza Twojemu synkowi nauka matematyki? A Ty doskonale wiesz, że jeśli dziecko na początku swojej edukacji ma problemy z tym przedmiotem, to potem niełatwo nadrobi zaległości. Pomóż mu w nauce i podaruj mu do platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl, dzięki któremu lekcje matmy będą należeć do ulubionych.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.