× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Bon na przyjemność – voucher na masaż relaksacyjny całego ciała dla jednej osoby | Bytom
Bon na przyjemność – voucher na masaż relaksacyjny całego ciała dla jednej osoby | Bytom

Jeśli widzisz, że bliska Ci osoba straciła w ostatnim czasie energię i stale skarży się na obolałe plecy, podaruj jej voucher na masaż relaksacyjny, który temu zaradzi! Co sprawia nam więcej przyjemności ? Całkowity relaks i ucieczka od obowiązków i telefonów! Pozwól bliskiej Ci osobie na godzinę całkowitego odprężenia i relaksu pod okiem wykwalifikowanego masażysty!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Bon na przyjemność – voucher na masaż relaksacyjny całego ciała dla jednej osoby | Bytom

Chcesz sprawić przyjemność żonie? Widzisz, jak ciężko pracuje i chciałbyś jakoś jej pomóc? Podaruj jej voucher na masaż relaksacyjny całego ciała i pozwól na niczym nieprzerwaną godzinę odpoczynku i zapomnienia. RomiSpa, w którym realizowany będzie voucher, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Masaż relaksacyjny dla jednej osoby to prezent idealny dla każdego! Godzina całkowitego relaksu zapewnia rozluźnienie napiętych mięśni i poprawia kondycję całego ciała. Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na masaż i zobacz, jak staje się nową osobą! A to wszystko tylko dzięki Tobie!

W skład pakietu wchodzi: 60-minutowy masaż relaksacyjny całego ciała dla jednej osoby, bezpośrednia wysyłka vouchera pod wskazany adres pocztowy, również z możliwością umieszczenia vouchera w ozdobnym opakowaniu za dodatkową opłatą. Ważne informacje: godziny otwarcia gabinetu: 10:00 - 22:00 (7 dni w tygodniu, również większość dni świątecznych), aby wykorzystać voucher, konieczna jest telefoniczna rezerwacja terminu, ograniczenia dla uczestników: choroby skóry, zastrzeżenia ze strony lekarza, problemy z nadciśnieniem, voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Dla wszystkich zmęczonych i przepracowanych osób, które potrzebują relaksu i resetu. DLA SIOSTRY: Twoja siostra właśnie dostała awans i przybyło jej jeszcze więcej obowiązków? Widzisz, jak dosłownie słania się na nogach ze zmęczenia i chciałabyś podarować jej coś, co sprawi, że wreszcie naprawdę odpocznie? Voucher na masaż relaksacyjny całego ciała to prezent właśnie dla niej! DLA MAMY: Twoja mama właśnie przeszła na emeryturę i planuje odpoczynek po wielu latach pracy, ale nie wie, od czego zacząć? Podaruj jej voucher na masaż relaksacyjny i spraw, by rozpoczęła ten nowy etap życia zrelaksowana jak nigdy przedtem!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.