× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na szaloną sesję narzeczeńską lub sesję dla pary | Gdańsk
Voucher na szaloną sesję narzeczeńską lub sesję dla pary | Gdańsk

On zapytał: “Wyjdziesz za mnie?”, ona odpowiedziała: “Tak!”, a teraz Ty się zastanawiasz, co im podarować? Zaręczyny to krok milowy w związku Twoich przyjaciół! A Tobie nie pozostaje nic innego, jak wspierać ich w tej decyzji, bardzo mocno trzymać za nich kciuki i znaleźć prezent, który pokaże im jak ważni są dla Ciebie. Podaruj im voucher na sesję narzeczeńską, niech przez praktykę w uśmiechaniu się i pozowaniu przed obiektywem poznają swojego ślubnego fotografa, który będzie po drugiej stronie aparatu w najważniejszym dniu ich życia!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 550.00 zł

gift Voucher na szaloną sesję narzeczeńską lub sesję dla pary | Gdańsk

A może nie musi to być narzeczeństwo? Bliska Ci para potrzebuje chwili dla siebie, dobrej zabawy i wspólnie spędzonego czasu? Okoliczności są w tym przypadku są drugorzędne. Ważniejsza jest możliwość pobycia ze sobą. Planowanie ślubu i wesela może być stresujące, zajmując większość Waszego wolnego czasu. Sesja narzeczeńska lub sesja dla pary będzie więc świetną okazją do pobycia ze sobą, na 100 %, tu i teraz. Spotkanie z fotografem na sesji zaręczynowej to okazja do wyjścia w ciekawe miejsce. Narzeczeni sami zdecydują, czy wolą ich ulubioną kawiarnię, ławkę w parku, księgarnię, czy wesołe miasteczko. Niezłym pomysłem jest też miejsce pierwszej randki, albo zaręczyn. Możliwości jest nieskończenie wiele! A może młodzi najlepiej poczują się w zaciszu własnego domu, z najlepiej zaparzoną kawą przez narzeczonego i ukochanym psem? Da się zrobić! Po takiej sesji zdjęciowej ich znajomość wejdzie na wyższy poziom. Fotografie są pretekstem do przeżycia niezapomnianych chwil, które scalają pary jeszcze głębszym uczuciem. A oswojenie się z rolą modela przyda się im przed ślubem, pozwoli ograniczyć stres powodowany obecnością aparatu w dniu ślubu. Fotograf ślubny będzie towarzyszył bliskiej Ci parze podczas ich wielkiego dnia, powinien więc być kimś pomiędzy rodziną a znajomym. Zaaranżuj ich pierwszą sesję przed jego aparatem, niech mają możliwość poznać się bliżej. Profesjonalista działający na terenie Trójmiasta skonsultuje się z przyszłą parą młodą, pozna ich i dostosuje charakter sesji do ich potrzeb. Przełamią pierwsze lody. Niektóre osoby czują się mocno skrępowane aparatem i swoimi fotografami, którzy są dla nich nadal obcymi ludźmi. Sesja to zatem doskonały pomysł na obycie się z nową sytuacją, poznanie osób z którymi spędzicie sporą ilość czasu i… świetną zabawę! Poza genialną pamiątką uwieczniającą ostatnie chwile przed ślubem można perfekcyjne fotografie wykorzystać ją na wiele sposobów, chociażby do zaproszeń lub jako podziękowanie dla gości albo rodziców.

W SKŁAD VOUCHERA WCHODZI: - sesja dla pary lub narzeczeńska w domu lub w plenerze (na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot), - 10 zdjęć z profesjonalną obróbką i retuszem, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA PRZYJACIÓŁ: Sesja narzeczeńska może być też świetną alternatywą dla pleneru ślubnego. Twoi przyjaciele będą mogli na niej zrealizować swoje najbardziej szalone pomysły, które nie byłyby łatwe do wykonania w strojach ślubnych! Tu ogranicza ich już tylko wyobraźnia. Podaruj im prezent, który oswoi ich ze stresem przed obiektywem, żeby w dniu ślubu nie martwili się, że źle wyjdą. Dodatkowo dasz im w podarunku czas, który spędzą na dobrej zabawie we dwoje i piękną pamiątkę na lata. Prezent idealny!

DLA RODZICÓW: Szukasz pomysłu na prezent dla rodziców? Chcesz im podziękować za dzieciństwo, wychowanie i wstawanie do Ciebie w środku nocy gdy przyśnił Ci się koszmar? Jest na to dobry sposób! Podaruj im szansę na zbliżenie się do siebie, spędzenie wspólnie czasu i fotografię, na której nareszcie będą oni tylko we dwoje. Profesjonalny fotograf sprawi, że poczują się bezpiecznie, pewni siebie i nie zauważą aparatu. Dostaną od Ciebie prezent, który zostanie z nimi na długie lata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.