× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Sprężysta skóra i wygładzona skóra- voucher na zabieg endermologii
Sprężysta skóra i wygładzona skóra- voucher na zabieg endermologii

Trzeba przyznać, że nazwa “endermologia” bardziej kojarzy się z jakąś obcą planetą, niż z prostą wizytą u lekarza. Zwłaszcza, gdy ten przy rozmowie wstępnej zasugeruje, że będzie trzeba założyć specjalny kombinezon, kryjący szczelnie całe ciało. W takim ekwipunku człowiek może spodziewać się pewnej inwazyjności zabiegu, ...jeśli nie inwazji kosmitów! Zabieg jest jednak całkowicie bezbolesny, właśnie dzięki temu kostiumowi. Jako jedna z metod radzenia sobie z cellulitem, dzięki kombinezonowi, dostępna jest dla szerszego grona. Na drodze nie staną nam przeciwwskazania związane np. z drobnymi niedoskonałościami skóry, które mechanicznie utrudniałyby przeprowadzenie zabiegu. Jeśli nie masz pewności, czy drenaż limfatyczny to coś dla Ciebie, możesz skorzystać z zabiegu endermologii, który pomimo powłoki kombinezonu skutecznie dociera do trudno dostępnych miejsc, niepodatnych na zmiany zwykłymi ćwiczeniami.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Sprężysta skóra i wygładzona skóra- voucher na zabieg endermologii

Loty w kosmos nie są dla Ciebie? Nie masz zamiaru czuć się jak astronauta w kokpicie, pośrodku aparatury i stosu problemów technicznych, kwitowanych pobrzmiewającym w słuchawce „Houston, mamy problem!”? Drżysz na myśl o komorze deprywacyjnej i trudnych misjach w obcych galaktykach? Nie szkodzi! To co kiedyś mogło wyglądać jak niebezpieczna misja, dziś zlewa się z szarą codziennością i zwyczajnymi problemami: może okazać się regularnym sposobem na radzenie sobie ze ...zmarszczkami. Zejdźmy więc na ziemię i pomyślmy o zakładaniu kombinezonu jako o rutynowej wizycie u dermatologa, która pomoże nam pozbyć się utrudnień nie widocznych gołym okiem. Kto lepiej potrafi zająć się szczegółem, jeśli nie specjalista pielęgnujący ludzką cerę?
Podciśnienie, wytwarzane przez aparaturę, również nie ma wiele wspólnego z kosmiczną próżnią. Nie będziesz na miejscu traktowana jak brawurowy bohater międzygalaktycznych wojaży, a jak osoba, o którą trzeba zadbać z pietyzmem. Drzwi otwarte, w służbie Twojej cerze, zdecydowanie – SPOCZNIJ.
Lot w kosmos to, trzeba przyznać, okazjonalny wypad. Ty możesz jednak potwarzać zabiegi cyklicznie, dla utrzymania jeszcze lepszego efektu. Na pewno będziesz mieć znacznie bliżej, niż do obcej galaktyki!
Jeśli zdecydujesz się podarować bon komuś innemu, możesz być pewna, że ta osoba wróci do domu bezpieczna, cała i zdrowa. Bez niepotrzebnych, trwających całe lata świetlne, przygód. Prosto i wygodnie. Skusisz się? Komu polecisz? Może lepiej nie używajmy już słowa “polecisz”; komu chcesz sprawić prezent?

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na zabieg endermologii
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: Pozbądź się niedoskonałości, bez nadmiernej ingerencji wgłąb skóry. Masaż mechaniczny pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych z masażem ręcznym, ale bez zbędnej fatygi ze strony masażysty. Czas trwania zabiegu nie będzie limitowany zmęczeniem rąk człowieka.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.