× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher dla dwojga: SPA i Terenowa Wyprawa 4x4 off-road | wiele opcji | Świecie
Voucher dla dwojga: SPA i Terenowa Wyprawa 4x4 off-road | wiele opcji | Świecie

Szukasz sposobu na oderwanie się od szarej i nudnej rzeczywistości? Chcecie zaszaleć i jednocześnie się zrelaksować w spokoju i ciszy tylko we dwoje ? Skorzystaj z naszego vouchera, który da Ci taką możliwość. Pozwoli Wam się oderwać na chwilę od codziennych problemów i trosk i poczuć niezapomniane emocje.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1539.00 zł

gift Voucher dla dwojga: SPA i Terenowa Wyprawa 4x4 off-road | wiele opcji | Świecie

Nie masz pomysłu na wypad tylko we dwoje? To ten voucher jest dla was! Sprawcie sobie niezapomniane wrażenia jazdą terenową po skomplikowanej ale jednocześnie świetnie skonstruowanej trasie, która obudzi Was emocje i przypływ adrenaliny. Po wrażeniach związanych z jazdą będziecie mieli okazję skorzystać z relaksującego SPA, które oferuje m.in.: masaże, kąpiele termiczne, jacuzzi. Voucher do SPA i terenowa wyprawa zapewni Wam weekend, którego nie zapomnicie! W ramach voucher będziecie mieli okazję do osobistego prowadzenia samochodu terenowego pod nadzorem instruktora. Wspólnie pokonacie atrakcyjną trasę off-roadową obfitującą w bezdroża, lasy i wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny. Planowany czas na pokonanie trasy nie mniej niż 4 godziny w przypadku wyprawy jendodniowej i 5 godzin przy wybprze opcji dwudniowej. Uczestnicy wyprawy odbędą krótkie, niewliczane do czasu jazdy, ale niezbędne szkolenie teoretyczne i BHP. Realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara specjalistycznie przygotowanym do off-rodu i wyposażonym w niezbędny sprzęt. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym (Nissan, Mercedes). Na potwierdzenie udziału w wyprawie uczestnicy otrzymują Dyplom-Certyfikat. Obdarowani zostaną zakwaterowani w VISTULA-HOTEL***, w którym otrzymają: -lunch, -pakiet 2h do wykorzystania w basenie, jacuzzi lub saunie, -kraina masażu - półgodzinny masaż relaksacyjny dla dwóch osób, -wykwintna kolacja z lampką wina, -nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, -niedziela, godzina 12.00 opuszczenie hotelu.
W skład pakietu wchodzi: - 4 lub 5 godzinna jazda samochodem terenowym, - weekend w trzygwiazdkowym hotelu, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: SPA i jednodniowa terenowa wyprawa 4x4 off-road – 1539 zł, SPA i dwudniowa terenowa wyprawa 4x4 off-road - 1789 zł. Ważne informacje: Do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów. W chwili ustalania terminu realizacji należy o tym powiadomić wykonawcę. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku. Do hotelu wymagane obuwie do przebrania i zalecany strój wieczorowy do kolacji. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Ważne ograniczenia: Prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Uczestnik, który chce prowadzić samochód musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Uczestnik nie może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji
DLA PAR: Potrzebujesz prezentu ślubnego dla przyjaciół? Podaruj im voucher na terenową wyprawę połączoną ze SPA – idealny pomysł na upominek dla maniaka motoryzacji i jego drugiej połówki. Z pewnością voucher przypadnie im do gustu zagwarantuje niesamowite przeżycia!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.