Dzień Matki – pomysły na wyjątkowy dzień dla Twojej Mamy

Czy wiedzieliście, że ten wyjątkowy Dzień Matki znany jest w każdej szerokości geograficznej, ale tylko w Polsce obchodzony jest 26 maja? W trakcie święta obdarowujemy nasze Mamy podarunkami i słodkościami, a dzieci zasypują Mamy laurkami prosto po szkolnych przedstawieniach. Przez cały dzień mamy niepowtarzalną okazję, by okazać naszym Mamom dużo miłości i podziękować za te wszystkie wspólne lata. Mamy wszędzie są wyjątkowe.

Dzień naszych Mam można obchodzić na przeróżne sposoby, z których każdy będzie świadczył o tym, że pamiętacie o swoich Mamach. Gdy Mama nie mieszka w waszych okolicach, to uwierzcie, że najlepszym prezentem dla niej będzie wizyta, która nie skończy się po kawie i ciasteczkach. Jeśli jednak widzimy się z Mamą każdego dnia, to warto sprawić, by to święto stało się wyjątkowe. Nie znajdziecie lepszego momentu na to, aby spędzić trochę czasu razem.

W życiowym biegu zdarza się nam zapomnieć o pielęgnowaniu relacji z najważniejszymi osobami. Nawet z Mamą! Zmieńmy to! Wejdźmy na repertuar kina, teatrów, czy sal koncertowych. A potem weźmy Mamę ze sobą. Można też prościej. Mama na pewno ucieszy się ze wspólnego spaceru zakończonego długą rozmową prz aromatycznej kawie w przytulnej kawiarence. Nie zapominajmy też o drobnych uczynkach, po których zauważymy uśmiech na jej twarzy: pomoc w kuchni przy obiedzie, dołączenie do domowych porządków lub upieczenie pysznego ciasta według nowego przepisu.

Zobaczcie jak jeszcze można spędzić Dzień Matki z Mamą! Wszystkie propozycje znajdziecie na stronie Podaruj Kartę.

 

Rozpieść Mamę
Widzisz u Mamy zmęczoną twarz, wyczuwasz napięte mięśnie pleców, albo słyszysz skargi na bolące barki? Mamie należy się specjalna uwaga, czyli… masaż. Chyba nie ma nic bardziej przyjemnego dla Mamy niż profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. Rozpieszczający voucher, którym obdarujesz Mamę w dniu jej święta sprawi, że poczuje się ona jak w siódmym niebie, a na jej twarzy zagości szeroki uśmiech!

Zrelaksuj Mamę
Jak wygląda relaks? Masaż czekoladą, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, pakiety SPA. Jest z czego wybierać! Na Podaruj Kartę znajdziesz wszystko to, co zapewni komfortowy relaks, ukoi nerwy, odpręży i poprawi nastrój Mamie. Zaletą specjalnego vouchera jest to, że obdarowana osoba sama zadecyduje, który z dostępnych zabiegów ją najbardziej zainteresuje. Problem nietrafionego prezentu rozwiązany!
Tę opcję dedykujemy osobom, które delikatnie nie są pewne potrzeb Mamy, ale chciałyby podarować jej chwilę tylko dla siebie. Każda Mama zasługuje na odpoczynek, całodniowy relaks w SPA i skorzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. To idealny prezent, który oderwie Mamę od codzienności. A wszystko to w przemiłej atmosferze i dobrych rękach specjalistów!

Odpręż Mamę
Stoisz przed dylematem, co możesz podarować Mamie, aby sprawić jej radość i wywołać szeroki uśmiech na twarzy? Wszyscy chcemy przecież dawać tylko wyjątkowe prezenty naszym Mamom! Pamiętaj, że nie chodzi tutaj zaraz o kupowanie biletów lotniczych na tropikalne plaże (chyba, że posiadasz zdolność kredytową). Wystarczy, że obdarujesz ją czymś prosto od siebie. Takim uroczym zaskoczeniem na pewno będzie dla niej voucher do SPA. Zabiegi pielęgnacyjne to samo dobro, a zalety masażu znane są wszystkim Mamom od wieków! Niech Mama odpocznie, a Ty zabierz ją potem na pogawędkę z dobrym jedzeniem na stole.

wyjatkowy-dzine-dla-twojej-mamy_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera