Impreza na 18-stkę w klubie

Pomysły na imprezę z okazji 18 urodzin są różne. Wiele osób, zastanawiając się, gdzie zrobić 18-stkę, wybiera opcję organizacji 18 urodzin w klubie. Nie każdego na to stać, ale jak to się mówi: „kto bogatemu zabroni”?

Organizacja urodzinowego party to także idealny prezent od rodziców. Jeśli chcecie urządzić szaloną imprezę, warto zadbać o każdy szczegół. Podpowiemy Wam, o czym powinniście pamiętać, aby odpowiednio przygotować imprezę na 18 urodziny.

1. Lokal na 18 urodziny. Wybierając lokal na urodziny, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na ilość miejsca do tańczenia i cenę. Fajnie, żeby klub na 18 urodziny miał obsługę barmańską, a cała sala była zarezerwowana tylko dla gości.
2. DJ. Musicie się liczyć z tym, że jeśli organizujecie urodziny w klubie, powinniście zainwestować w DJ-a, który profesjonalnie zajmie się oprawą muzyczną waszej imprezy. Warto wybrać takiego, który prócz puszczania imprezowych hitów, poprowadzi także zabawy imprezowe i zadba o miłą atmosferę.
3. Dania na przyjęcie urodzinowe. Zazwyczaj mamy dwie opcje. Możemy sami zadbać o przygotowanie posiłków albo zamówić catering. Zwykle lokale oferują własny catering – „zimną płytę”, napoje oraz jeden lub dwa gorące posiłki.
4. Wystrój sali na 18-stkę. Często dekoracja sali na 18 urodziny jest w cenie imprezy. Lokale oferują np. urządzenie imprezy w stylu lat 80. Jeśli sami dekorujemy salę, warto zadbać o każdy szczegół – balony na 18-stkę, gadżety urodzinowe czy zastawę stołową. Wybierając akcesoria urodzinowe, warto pomyśleć o świecących gadżetach na imprezy – rogach, bransoletkach czy naszyjnikach.
5. Śmieszne zabawy na 18 urodziny. Elementem każdej fajnej imprezy są zabawy. Pasowanie na osiemnastce i karaoke to już podstawa. Dobrym pomysłem na urodziny są też karteczki z zadaniami dla gości ukryte w balonach.

Impreza na 18-stkę w klubie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera