Kosmetyka samochodu w prezencie – czy voucher do myjni to dobry pomysł na prezent?

Jeżeli z różnych powodów nie stać nas na któryś z droższych voucherów, przeznaczonych do wykorzystania w warsztacie samochodowym, możemy skorzystać z promocji przygotowanych w myjniach samochodowych. Kosmetyka samochodowa wymaga, aby auto stale było zadbane i mogło cieszyć uczy użytkownika przez długi czas. Wiemy jednak jakie są realia, zwłaszcza błotnistej, polskiej zimy. Na co możemy liczyć w tym segmencie rynku?

Voucher do myjni bezdotykowej
Na pierwszy ogień mogą pójść wszystkie te punkty, które oferują szybkie mycie za niewielkie pieniądze. W takich myjniach nie potrzeba spędzać szczególnie dużo czasu, wystarczy zorganizować szybki wypad i w paręnaście minut odświeżyć naszą maszynę. Oczywiście, raczej nie możemy liczyć tam na nabłyszczanie opon, ale za to generalny efekt końcowy wcale nie musi odbiegać od tego, który otrzymalibyśmy po wizycie w drogiej, ręcznej myjni. Jeżeli więc poszukujemy czegoś niezobowiązującego, to taki trop jest tropem bardzo opłacalnym (swoją drogą myjka ciśnieniowa także nie będzie złym wyborem). Największą zaletą takich myjni jest to, że nie potrzeba się martwić w domu o to, czym myć szyby w samochodzie, jakiś środków chemicznych użyć, na co uważać, czego unikać; myjnia wszystko zrobi za nas, a my będziemy mogli od razu ruszyć w dalszą drogę.

Ochrona karoserii
Jeszcze innym rozwiązaniem może być sprezentowanie komuś bonów na kompleksową konserwację lakieru samochodowego. Profesjonalne kosmetyki samochodowe i chemia samochodowa są dobrym połączeniem, mogącym zapewnić ochronę na dłuższy czasu. Jeżeli nie wiemy, na które produkty się zdecydować, zawsze możemy szukać pomocy u ekspertów z tej dziedziny, którzy z chęcią powinni dopomóc nam w poszukiwaniach. Ochrona lakieru samochodowego jest zagadnieniem ważnym dla większości kierowców, stąd możemy śmiało założyć, że prezent, który będzie przeznaczony właśnie na to, zostanie przez odbiorcą bardzo ciepło przyjęty. Zwłaszcza, jeżeli do kompletu dodamy również voucher na nabłyszczanie karoserii; po takim liftingu samochód nie tylko będzie po prostu błyszczeć, ale przede wszystkim będzie widocznym okazem zdrowia i dobrego prowadzenia przez właściciela.

Nie zapominajmy o wnętrzu
Jeszcze innym pomysłem może być zakupienie wszelkich gadżetów i narzędzi, służących zachowaniu porządku wewnątrz auta. Szczotka do mycia samochodu, voucher na pranie dywaników samochodowych oraz voucher na odkurzanie samochodu. Taki zestaw pozwoli doprowadzić do sytuacji, w której komfort z jazdy na nowo otrzyma najwyższą notę. Zazwyczaj kwestia porządku w kabinie jest spychana na drugi plan, najczęściej z braku czasu; właśnie dlatego tak przygotowany prezent może się tak doskonale sprawdzić.

Bez względu na to, czy wybierzemy voucher do myjni samochodowej zwykłej, czy nasz wybór padnie na voucher do myjni ręcznej, pamiętajmy, że będą to podarunki, których praktyczna przydatność na pewno zrekompensuje początkowe zdziwienie. Musimy być świadomi, że nie jest to obecnie najpopularniejsza kategoria podarunków, ale swoją oryginalnością może do siebie przekonać nawet największego sceptyka.

Kosmetyka samochodu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera