Nowoczesne prezenty ślubne dla gości w formie vouchera. Podaruj gościom na swoim weselu kupony na degustację czekolady

Specjalnie dla Was, przyszli nowożeńcy – powiew świeżości w kwestii upominków dla gości. Prezent, o którym nie zapomną zaraz po zakończeniu wesela. Oto pomysł na oryginalny upominek dla gości weselnych – słodka rozkosz w formie vouchera na degustacje czekolady.

Czeko czeko czekolada

Sala wybrana, orkiestra ćwiczy już walca, zaproszenia wysłane, wszystko już prawie zapięte na ostatni guzik. Teraz pozostały już tylko te drobiazgi, którym przezorni narzeczeni powinni poświęcić odrobinę uwagi, zanim oddadzą się weselnej zabawie.

Upominki ślubne dla gości – zazwyczaj są miłym gestem, niewielkim upominkiem dla weselników – ale wybrane z głową będą pamiątką, którą zaproszeni zapamiętają na długo. Voucher na degustacje w manufakturze czekolady zaskoczy Waszych gości i da im możliwość wybrania się w magiczną podróż po świecie słodkiego eliksiru szczęścia (dowiedziono naukowo, że czekolada zawiera substancje poprawiające nastrój).

Czekoladowy zawrót głowy

Szukając inspiracji na prezenty ślubne dla gości weselnych można natknąć się na wiele świetnych pomysłów, ale niestety także mnóstwo kiczu i tandety. Dodając do średniej jakości gadżetów przymiotnik „ślubny”, sprzedawcy podbijają cenę produktu, a przecież nie idzie za tym dodatkowa jakość. Warto się zastanowić nad czymś wartym swojej ceny, ale również przynoszącym obdarowanym autentyczną radość.

Oglądaliście film „Charlie i fabryka czekolady” i zazdrościliście dzieciakom, które otrzymały zaproszenie do słodkiej krainy szczęścia? Karta prezentowa na degustację czekolady to nowoczesna alternatywa dla zwyczajowego ciasta, słoiczków miodu, czy zakładek do książek. Może zaserwujecie ją w formie złotych biletów na spełnienie dziecięcych marzeń o oddaniu się czekoladowej rozpuście?

Święto czekolady

Czekoladowe prezenty to upominki, który nigdy nie wyjdą z mody. Mistrzowie sztuki cukierniczej pozwolą zaproszonym gościom zabiorą gości w podróż od smaków słodkiej mlecznej do bardziej charakternej gorzkiej czekolady. Święto czekolady specjalnie dla twoich gości odbędzie się w fascynującej atmosferze pijalni tego afrodyzjaku. Voucher na degustacje czekolady to pamiątka ślubna, która może także służyć jako prezent na rocznice Waszego ślubu dla gości weselnych. Miedziana rocznica uczczona podczas próbowania truskawek w czekoladzie? Dlaczego nie?

Gorzko, gorzko!

Ale będzie słodko! Czekolada może być ciekawym tematem przewodnim przyjęcia weselnego. To przecież przepiękny, głęboki kolor, pięknie współgrający z bielą.
Niech wręczanie prezencików ślubnych w formie vouchera dla gości poprzedzi jakaś fajna zapowiedź. Na weselu poproście swojego wodzireja albo DJa, żeby puścił muzykę, która ma motyw czekolady (np. Soul Control „ Chocolate”). Stopniowanie napięcia to sekret udanej niespodzianki.

Na sam koniec kilka inspiracji w kwestii wierszyków ślubnych do księgi gości. Może księga gości będzie miała kształt wielkiej tabliczki czekolady? Na jej wstępie zamieśćcie wiersz, który wyjątkowo lubicie, fragment piosenki albo zabawny regulamin dla gości weselnych (np. zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela, oprócz dobrych wspomnień). Ważne, by zachęcał weselników do tej atrakcji. Poproście gości, by podczas wpisów także puścili wodze swojej słodkiej fantazji.

Sprawdź pamiątki ślubne prezent na rocznicę ślubu dla gości

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Komentrze zostały zamknięte

Zapisz się do newslettera