Kurs pieczenia tortów w prezencie dla kochanej mamy

Nie wiesz co kupić mamie na urodziny? Proponujemy super prezent – kurs pieczenia tortów! Voucher na kurs cukierniczy będzie wyjątkowym prezentem dla mamy, który z pewnością spełni nawet jej najwyższe oczekiwania.

To dwudniowe szkolenie cukiernicze będzie niesamowitą okazją do zdobycia wielu nowych umiejętności i usłyszenia cennych wskazówek od mistrzów cukiernictwa. Uczestnicy nauczą się przygotowywać w trakcie kursu tort angielski i klasyczny oraz nauczą się dekorować wypieki, aby zachwycały nie tylko swoim smakiem, ale i wyglądem.

Torty na każdą okazję

Warsztaty będą wyjątkową okazją do zdobycia solidnych podstaw sztuki cukierniczej. Kursanci poznają różne połączenia smakowe i zasady ich komponowania. W trakcie kursu uczestnicy wypieką dwa torty. Poznają przepisy na wyborne kremy i musy, którymi torty będą przekładane. Zapoznają się z różnymi rodzajami biszkoptów i ich doborze do smaku tortu. Dowiedzą się, jak wypiec idealnie lekki i puszysty biszkopt oraz jak skomponować syropy do ich nasączenia. Na koniec przećwiczą składanie wielowarstwowych słodkości. Po tym szkoleniu, przygotowanie rozpływających się w ustach tortów będzie pestką. Ta cenna umiejętność przyda się każdej gospodyni z zacięciem do słodkich wypieków. Umiejętność przygotowania tego iście królewskiego deseru z pewnością sprawdzi się podczas różnych uroczystości – rodzinnych imprez, urodzin, świąt.

Torty dla początkujących, jak i zaawansowanych

Kurs będzie dobry dla amatorów tych wybornych łakoci, jak i osób posiadających doświadczenie w pieczeniu tortów. Pod okiem dwóch specjalistów, każdy będzie mógł rozwinąć swoje możliwości. Kameralna atmosfera będzie sprzyjała indywidualnemu podejściu do uczestników, jak i pomocy w rozwiązywaniu napotkanych trudności. Kurs rozłożony na dwa dni da możliwość detalicznego zgłębienia tajników wypieku tortów oraz techniki ich zdobienia.

Angielski szyk

Na zakończenie kursu – „wisienka na torcie”: zajęcia z dekorowania tortów. Podarowując mamie ten wyjątkowy prezent na urodziny, pozwolisz jej spełnić się kulinarnie, jak i artystycznie. Uczestnicy poznają sposoby wykorzystania i barwienia lukru plastycznego. Na gotowym torcie i z pomocą narzędzi cukierniczych przećwiczą obkładanie wypieku gotowym lukrem plastycznym oraz dowiedzą się o sposobach jego dekoracji. Poznają efektowne techniki dekoratorskie oraz sposoby nadawania faktury powierzchni tortu. Będzie to okazja do pokazania swojej kreatywności, a każdy fantazyjny pomysł może zostać przeniesiony na powierzchnię tego smakołyku.

Karta podarunkowa na kurs pieczenia tortów będzie oryginalny prezent dla mamy na 40 urodziny. Warsztaty cukiernicze odbędą się w Warszawie i będą niecodzienną przygodą w świecie słodkości. To niezwykła i profesjonalna propozycja, która przypadnie do gustu każdej mamie, która lubi wypieki. 40 urodziny to wyjątkowa okazja, tak więc spraw ten wymarzony prezent tak bliskiej Ci osobie!

karta podarunkowa na kurs pieczenia tortów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera