Pudełko ślubnych muffinów – kreatywny i bardzo słodki pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów

Mono no aware – japońskie wyrażenie opisujące zachwyt i melancholię przemijania. Ten nastrój nad kruchością świata może dotyczyć kwiatów, których przemijanie i więdnięcie następuje bardzo szybko. Dlatego, jeśli właśnie zastanawiasz się, jaki prezent na ślub zamiast kwiatów podarować nowożeńcom i równocześnie bardzo chciałbyś uniknąć tradycyjnych rozwiązań, proponujemy coś, co będzie fascynującą niespodzianką dla pary młodej! Nasz pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów to pudełko ślubnych muffinów! Będzie to naprawdę kreatywny i bardzo słodki podarunek!

Bukiet puszystych muffinów

Jeśli właśnie zbliża się ślub Twoich najbliższych przyjaciół, a Ty chcesz im podarować coś z półki oryginalnych prezentów ślubnych zamiast kwiatów, to bon podarunkowy do muffiniarni zdecydowanie będzie prezentem innym niż wszystkie! Voucher upoważnia do odebrania babeczek nadziewanych na słodko, których wyjątkowy smak będzie ucztą dla podniebienia pary młodej.
Ten super prezent najlepiej wyrazi Twoje uczucia – pyszne babeczki z kremem to wymarzony prezent specjalnie na tę słodką uroczystość! Wydarzenie takie jak ślub, to wyśmienita okazja do spędzenia tego czasu z bliskimi, a nic tak nie wprawia w odpowiedni nastrój, jak miłe doznania w formie słodkich pyszności – muffiny w pastelowych kolorach i puszyste jak chmurka to najpyszniejsza forma bujania w obłokach!

Słodko-gorzka uczta

Gorzko, gorzko, gorzko! Takie okrzyki zawsze padają podczas wesela. Dlatego idealnie będzie podarować coś na osłodę dla pary młodej! Voucher na lukrowane babeczki z bardzo dobrej cukierni, która zagwarantuje nie tylko ich wyśmienity smak, ale również wspaniały wygląd, bo ich urok tkwi właśnie przede wszystkim w wyjątkowych zdobieniach. Karta podarunkowa na zamówienie cupcake’ów w cukierni artystycznej gwarantuje, że muffiny z niezwykłą dekoracją będą czymś, od czego serca pary młodej rozpłyną się jeszcze bardziej!

Muffinkowy zawrót głowy

Coraz większą popularnością cieszą się oryginalne prezenty ślubne zamiast kwiatów. Słodkie upominki, takie jak muffinki na zamówienie, to nie tylko coś pysznego, ale również wybawienie dla ciętych kwiatów, które przecież tak szybko więdną. Ich miejsce przeznaczenia to ogrody, gdzie wyglądają najpiękniej! Ponadto słodkie babeczki to doskonała uczta dla każdego łasucha – to jest po prostu prezent marzeń!

co na ślub zamiast kwiatów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera