Romantyczna niespodzianka dla dziewczyny: nauka jazdy konnej

Chciałbyś podarować swojej ukochanej romantyczny prezent, który pozostanie w jej pamięci na długo? Prezent, który pozwoli jej wyjątkowo spędzić czas, pokaże jej, jak wiele dla Ciebie znaczy, a może nawet umożliwi odnalezienie nowej pasji? Najlepszym wyborem będzie voucher na kurs jazdy konnej i nauka jazdy konnej krok po kroku! Dzięki takiej niespodziance Twoja ukochana będzie mogła poznać podstawy jeździectwa i abc jazdy konnej. Zajęcia, które poprowadzi certyfikowany instruktor jazdy konnej, będą stanowiły dla niej wymarzony romantyczny prezent.

Romantyczna niespodzianka – akademia jazdy konnej

Jazda konna – nauka tej sztuki jest romantycznym marzeniem, które wiele kobiet pielęgnuje w sobie już od wczesnego dzieciństwa. Czy jest coś bardziej zmysłowego niż mknięcie w siodle w kierunku zachodzącego słońca? Już dzisiaj możesz podarować swojej ukochanej prezent marzeń, jakim będzie karta upominkowa na lekcje jazdy konnej. Podczas zajęć pozna ona podstawy i początki jazdy konnej, które nie tylko będą dla niej niezapomnianym przeżyciem, ale również inspiracją do nowej pasji, jaką może zostać nauka jazdy konnej.

Jak wygląda nauka jazdy konnej dla dorosłych?

Jazda konna dla początkujących zaczyna się zwykle od indywidualnych treningów na lonży (lince, na której instruktor jazdy konnej prowadzi konia). Kiedy Twoja ukochana posiądzie wystarczające umiejętności, będzie mogła przejść do nauki poszczególnych chodów (stęp, kłus, galop). Ostatnim etapem, jaki przewiduje nauka jazdy konnej dla dorosłych, jest… jazda w terenie!

Niespodzianka dla dziewczyny – karta podarunkowa na kurs jeździecki

Kogo najbardziej ucieszy voucher do szkoły jeździeckiej? Kobiety, które kochają wolność, ruch, naturę, zwierzęta. Nauka jazdy konnej pozwoli im na aktywne spędzenie wolnego czasu i wyzwolenie potężnej dawki endorfin, czyli hormonów szczęścia uwalnianych przez organizm w czasie wysiłku. Kurs jeździecki umożliwi im zbliżenie się do natury, wyciszenie, odgrodzenie od wszelkich problemów dnia codziennego. Lekcje jazdy konnej będą również unikatową okazją do chwilowego odcięcia się od wszechobecnego natłoku informacji, Internetu, telefonu czy mediów.

Szkoła jazdy konnej – oryginalne prezenty dla ciała i dla ducha

Nauka jazdy konnej to nie tylko doskonały sposób na relaks. To także doskonałe ćwiczenia fizyczne, rzeźbiące stalowe mięśnie i wyrabiające kondycję. Twoja ukochana nudzi się na siłowni? Nie lubi biegać? Szkoła jazdy konnej może być miejscem, w którym w końcu odnajdzie sport, który pokocha raz na zawsze. Kontakt ze zwierzętami, skupienie i niezwykła atmosfera lekcji pozwolą jej zupełnie zapomnieć, że jej ciało poddawane jest ćwiczeniom fizycznym, które doskonale wpływają na wygląd i zdrowie. Tymczasem efekty, w postaci wysmuklonych nóg, ujędrnionych pośladków czy delikatnie umięśnionych rąk bez wątpienia nie umkną ani jej, ani Twojej uwadze.

Romantyczna niespodzianka dla dziewczyny w postaci vouchera na kurs jazdy konnej ma jeszcze jedną, unikatową zaletę – czas spędzany z końmi ma wartość terapeutyczną. Jak udowadniają psychologowie, kontakt z tym dostojnym zwierzęciem pozwala na redukcję stresu oraz zwiększenie poczucia własnej wartości.

nauka jazdy konnej w prezencie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Nareszcie wiem co moja dziewczyna by chciała dostać na urodziny , ten kurs jeździecki jej się na pewno spodoba , świetny pomysł pomysł kolega mi podsunął a tak długo szukałem i nie mogłem się zdecydować .

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera