Oryginalne prezenty dla rodziców na ślub

W trakcie przygotowań do ślubu i wesela przyszli państwo młodzi mają na głowie mnóstwo spraw. Nie powinni jednak zapomnieć o bardzo ważnym zagadnieniu, jakim jest prezent ślubny dla rodziców. Podziękowania dla rodziców na weselu są nieodzowną częścią wesela. Podziękowań dla rodziców w dniu ślubu nie może zabraknąć. To oni przecież nas wychowali, opiekowali się nami i zazwyczaj to oni pomagają nam wyprawić wesele. Jak zatem podziękować rodzicom w dniu ślubu, tak aby sprawić im radość i zobaczyć łezkę wzruszenia w ich oczach?

Młodzi najczęściej przygotowują kwiaty dla rodziców na ślub. Gdy je wręczają wszyscy goście z przejęciem słuchają podziękowań ślubnych dla rodziców, przygotowanych przez ich dzieci. Jest to bardzo poruszający moment. Często państwo młodzi ofiarowują drobne upominki dla rodziców w dniu ślubu. Mogą to być np.: czekoladki w drewnianym pudełku, pięknie oszlifowany kryształ z grawerem lub pudełeczko z blankietem, na którym wydrukowane są podziękowania. Warto pomyśleć także o koszu z prezentami. Znaleźć się w nim mogą: dobre wino, nadziewane słodkości i świece zapachowe. Takie pamiątki ślubne dla rodziców będą miłym akcentem i dodatkiem do kwiatów.

Jeśli zależy nam, aby oprócz podziękowania dla rodziców na ślub, przygotować prezenty dla rodziców w dniu ślubu, powinniśmy zastanowić się nad pomysłem na prezent ślubny dla rodziców. Powinien być on szczególny. Możemy wybrać z różnych ofert prezentów ślubnych dla rodziców:
1. Weekend w górach lub nad morzem. Rodzice będą mieli okazję odpocząć i trochę odetchnąć po ślubnych przygotowaniach.
2. Relaksujący pobyt w SPA z opłaconymi zabiegami. Sprawi, że nasi rodzice zrelaksują się i odbudują siły.
3. Kolacja we dwoje w czarującej restauracji z wykwintnym menu. To dobra okazja do odnowienia uczucia. Zwłaszcza w momencie, gdy po ślubie dziecka życie zaczyna się układać od nowa.
4. Bilety na przedstawienie teatralne. To idealny prezent dla miłośników sztuki i teatru.
5. Ekskluzywna degustacja win – może być jedyną okazją do spróbowania dobrych i drogich trunków z różnych stron świata. Rodzice poczują się wyjątkowo.
6. Wieczór w operze – piękny prezent dla koneserów tego gatunku, pełen wyniosłych wzruszeń.
7. Pobyt w pensjonacie agroturystycznym połączony z nauką jazdy konnej. To znakomita okazja do obcowania z naturą, zwłaszcza dla rodziców na co dzień mieszkających w dużym mieście i tęskniących za świeżym powietrzem i sielskim klimatem wsi.
8. Romantyczny rejs jachtem. Z pewnością będzie idealną formą podziękowania dla rodziców. Sprawi, że rodzice oderwą się na chwilę od rzeczywistości i poczują blask luksusu.
Każda z tych propozycji to wspaniały prezent ślubny dla rodziców. Będą mogli odpocząć i zrelaksować się, po zazwyczaj wielomiesięcznych przygotowaniach do ślubu.

Dobrze byłoby pomyśleć także o bardziej praktycznym prezencie. Jeśli wiemy, że nasi rodzice marzą o czymś lub planują zakup czegoś to możemy im to sprezentować. Np:
1. Piękny koc.
2. Ekspres do kawy.
3. Replika znanego obrazu.
4. Droga patera, która zawsze podobała się mamie.

Coraz częściej zdarza się, że zakochani organizują sesję fotograficzną jeszcze przed weselem. W tym przypadku bardzo ciekawym pomysłem na prezent ślubny dla rodziców jest specjalnie zamówiony, klejony album z wydrukowanymi wspólnymi zdjęciami. Od czasów dzieciństwa, poprzez okres młodzieńczy, a kończący się zdjęciami ślubnymi. Drugi podobny pomysł na prezent ślubny dla rodziców to oprawiona w ramę, duża fotografia ślubna. Są to z pewnością oryginalne prezenty dla rodziców na ślub.
Niebanalną formą prezentu dla rodziców na ślub, może być komplet biżuterii dla dwojga, np. dwa takie same złote łańcuszki.

Zarówno upominki dla rodziców na ślub, jak i prezenty dla rodziców na weselu, powiedzą naszym rodzicom, że bardzo ich kochamy i jesteśmy im wdzięczni za trud jaki włożyli w nasze wychowanie i tym samym podziękujemy im za zorganizowanie wesela.

Oryginalne prezenty dla rodziców na ślub

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera