Oryginalny prezent na roczek

Wybieracie się na urodziny do ważnego dla Was rocznego dziecka i chcielibyście podarować mu wyjątkowy upominek? Przedstawiamy wam listę pomysłów na oryginalny prezent na roczek dzięki którym mały jubilat lub jubilatka będą spędzać wiele chwil pełnych zabawy i śmiechu. W propozycjach znajdą się również wyjątkowe pomysły na prezenty, które ułatwią rodzicom opiekę nad dziećmi oraz prezenty-pamiątki.

Metryczka urodzenia oprawiona w ramkę

Jest to spersonalizowana i oryginalna pamiątka, która zawiera pierwsze najważniejsze dane dziecka – datę i godzinę urodzenia, wagę, wzrost, czasem również informacje o chrzcinach, a wszystko to wkomponowane w ciekawą grafikę.

Literki imienne

Jest to wspaniały pomysł na ozdobienie pokoju malucha. Można je zawiesić na przykład nad łóżeczkiem dziecka tworząc niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Sesja zdjęciowa – oryginalny prezent na roczek

Wyjątkowym prezentem na roczek będzie sprezentowanie sesji zdjęciowej maluszkowi. Bez wątpienia jest to pamiątka na lata zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców.

Zabawki interaktywne

Roczniakowi rozpoczynającemu przygodę z chodzeniem na pewno spodoba się interaktywny stolik, pchacz lub wyrzutnia kuleczek. Są to upominki, które bez wątpienia będą stymulowały rozwój dziecka i zachęcały do manualnego i umysłowego treningu. Ciekawym prezentem na roczek będą również książeczki interaktywne. Dzięki nim już od najmłodszych lat w dziecku będzie pobudzana wyobraźnia i ciekawość świata.

Przytulanki – fajny prezent na roczek

Prezent, który sprawdzi się zawsze, ponieważ maluchy uwielbiają z nimi spać. Warto wybrać przytulankę z przyjemnego materiału w ciekawym kształcie – dziecko na pewno będzie zachwycone.

Klocki i sortery, czyli edukacja od pierwszych urodzin

Duże, kolorowe klocki, które rozwijają wyobraźnię i uczą kształtów idealnie sprawdzą się jako prezent na roczek. Z początku dziecko będzie widziało większą radość w niszczeniu tego, co zbudowali rodzice, jednak po jakimś czasie samo zacznie tworzyć ciekawe konstrukcje. Świetnym pomysłem są również sortery, dzięki którym dziecko nauczy się poznawać kształty, ale również rozwinie swoją koncentrację oraz spostrzegawczość.

Jeździk, pchacz, bujaczek czyli wyjątkowy prezent na roczek

Bardzo popularny prezent na roczek stanowi jeździk. Jest on napędzany siłą nóg, dlatego mogą sprawdzić się w przypadku dzieci, które już całkiem radzą sobie z chodzeniem. Wśród czterokołowych sprzętów dla roczniaka sprawdzi się także pchacz. Natomiast dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki świetne będą bujaki. Zabawki te na pewno nie znudzą się maluchowi przez długi czas.

Prezenty do pokoju dziecięcego

W ciągu pierwszego roku życia dziecka często zaczyna się organizować maluchowi jego własną przestrzeń, dlatego świetnym pomysłem będzie wybór elementów jej wyposażenia. Warto jednak przed zakupem porozmawiać z rodzicami pociechy, a także skonsultować czy dany element będzie odpowiadał ich wizji pokoju dziecięcego. Propozycji jest naprawdę wiele i szukając elementów wyposażenia pokoju dziecka można szybko znaleźć pomysł na wyjątkowy prezent na roczek.

Praktyczne prezenty na roczek w oryginalnych wzorach

Dzieci bardzo szybko rosną, dlatego dobrym pomysłem będzie zakup w prezencie ubranek – kolejna bluza czy piżama na pewno się przyda. Można też podarować maluchowi nową szczoteczkę do zębów w oryginalnym kształcie, żeby jeszcze bardziej zachęcić go do mycia zębów. Na pierwsze samodzielne piesze spacery dla roczniaka z pewnością sprawdzi się plecak ze smyczą. Ciekawymi prezentami na roczek będą również huśtawka, piankowy fotel, teepee oraz suchy basen z piłeczkami – takie prezenty na pewno sprawią wiele frajdy maluszkowi, a rodzice będą bardzo wdzięczni za takie użyteczne podarunki.

ciekawy prezent na roczek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera