Pomysł na pełen relaksu i romantyzmu prezent dla ukochanej

Zbliża się ważne dla niej święto? Kolejny raz będzie dmuchać świeczki na torcie, a Ty jak co roku zapewnisz ją o tym, że coraz starsza wygląda piękniej? Albo już lada dzień będziecie świętować rocznicę ślubu i chcesz zrobić wszystko by ten dzień był specjalny i wyjątkowy? Rada jest jedna. Romantyzm i relaks. Te dwa słowa z pewnością okażą się kluczem do jej serca, dlatego damska część zespołu Podaruj kartę przygotowała dla Ciebie propozycje, które zachwycą i wzruszą każdą kobietę.

Tylko we dwoje
Pamiętasz kiedy ostatni raz byliście w spa? Może to wieki temu, a może jakoś do tej pory nie było okazji. Nic straconego, będziesz mieć pewność, że niespodzianka ją zaskoczy i zachwyci, a z pobytu wrócicie rozpromienieni i wypoczęci.

Miłość uchwycona w kadrze
Miłości co prawda nie da się zobaczyć, ale można ją rozpoznać po gestach i wymyślnych rytuałach, które czynią zakochani. Najlepiej uchwycić to na romantycznych zdjęciach, by latach pokazać wnukom jak wygląda prawdziwe uczucie.

Nasze propozycje

Przez żołądek do serca
Nie ma lepszego wstępu do romantycznego wieczoru niż wykwintna kolacja tylko we dwoje w pięknym wnętrzu dobrej restauracji. Zobaczcie ile prawdy jest w ludowej mądrości, która mówi o tym, że do serca najkrócej właśnie przez żołądek.

Nasze propozycje

Za Tobą pójdę jak na bal
Podobno gdy człowiek tańczy, jego umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Spraw by wszyscy podziwiali Was na parkiecie i sprezentuj jej i sobie kurs tańca, a zobaczysz, że staniecie się sobie jeszcze bliżsi.

Nasze propozycje

Czasem aby przynieść jej radość wystarczy odrobina uwagi i romantyzmu. Pokaż jej, że jest dla Ciebie tą jedyną i wymarzoną, bez której nie wyobrażasz sobie życia. Podaruj jej romantyczne, pełne relaksu chwile, które sprawią, że na długo zapamięta ten wyjątkowy dzień, a Ty będziesz miał radość z tego, że niespodzianka była naprawdę udana.

pelen-romantyzmu-i-relaksu-prezent-dla-niej_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera