Pomysły na romantyczne prezenty dla mężczyzny

Ponoć mężczyzna to takie większe dziecko, tylko zabawki ma inne. Ołowiane żołnierzyki i pistolety na kulki zamienia na swoje ukochane auto i stertę gadżetów od najnowszego Iphone’a po idealnie skrojony garnitur, w którym puszy się jak paw przed lustrem, mimo iż nigdzie się nie wybiera.

Jednak kiedy przychodzi do kupna odpowiedniego prezentu dla ukochanego, mężczyzna przestaje być tak łatwy w obsłudze, jak mogło się do tej pory wydawać jego drugiej połówce. Nagle, tak samo jak z dzieckiem, trend goni trend i nie wiadomo, gdzie i co kupić, do jakiego sklepu się udać i nawet kawa z przyjaciółką nie ratuje sytuacji.

Jedno jest pewne – nie warto panikować, lepiej zdać się na instynkt. Zanim wpadniesz na ten jeden jedyny idealny pomysł na romantyczny prezent dla mężczyzny, postaw na proste gesty. Sprawdzi się romantyczny SMS do niego lub nawet list pozostawiony na poduszce, gdy po cichu wymykasz się do pracy, by go nie budzić. W treści może znaleźć się zaproszenie na specjalny romantyczny wieczór w Waszym domu. Dzięki temu, nie będzie marudził, że wydaje pieniądze w najlepszej restauracji w mieście, próbując za wszelką cenę udawać, że wie jakie wino zamówić.

Romantyczny prezent dla niego

Oczy rozpromienią mu się z radości, gdy dostanie grawerowany gadżet, który od dłuższego czasu po kryjomu oglądał w Internecie. Pochwali się kolegom z biura, może nawet zabłyśnie na zebraniu. Kolejnym ciekawym przykładem na romantyczną niespodziankę dla niego może być prosty foto podarunek – zdjęcie w ramce, które postawi na biurku w pracy. Tak by wiedział zawsze, że ktoś o nim pamięta. Wbrew pozorom mężczyźni też potrzebują takiego potwierdzenia uczuć od czasu do czasu, więc warto przypominać mu o tym, kupując czasem prezent dla ukochanego bez okazji.

romantyczny prezent dla niego

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów, średnio: 4,71 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera