Szalone pomysły na zabawy na wieczór panieński

Zwykle to świadkowa organizuje przyszłej pannie młodej niespodzianki na wieczór panieński. Szalone pomysły mogą być naprawdę przeróżne, choć zwykle schemat jest następujący: pizza → piwo → dyskoteka.

Oczywiście nie musi tak wcale być. Warto wymyślić coś bardziej kreatywnego, by przyszła mężatka zapamiętała ten wieczór do końca życia. Przedstawiamy Wam więc kilka pomysłów na zabawy na wieczór panieński.

1. Zabawy na wieczór panieński – prezenty. Taka impreza nie może obyć się bez oryginalnych gadżetów. Oczywiście, standardem już są czerwone rogi, ale możecie też kupić welony, diademy, szarfy, a dla przyszłej panny młodej koszulkę z napisem: „Koniec wolności!” i dyplom gratulacyjny. Taki prezent na wieczór panieński jest obowiązkowy!

2. Domowe SPA. Nie każdy lubi chodzić na dyskoteki. Warto więc spędzić ten wieczór na dbaniu o ciało i duszę. Wystarczy kupić jakieś maseczki, lakiery do paznokci czy kadzidełka, no i oczywiście pizzę i butelkę wina. Ten pomysł na pewno przypadnie do gustu pannie młodej, która przed ślubem na pewno potrzebuje się trochę odstresować.

3. Wspólna zabawa. Zamiast wyjścia do klubu, postawcie na coś bardziej oryginalnego. Wypad na kręgle, a może świetna zabawa w escape roomie czy wyjście na paintball? Jeśli panna młoda lubi takie aktywności, warto pójść w tę stronę. Takie prezenty na wieczory panieńskie w formie ciekawej rozrywki są idealne.

4. Nauka tańca. Jeśli już planujecie wypad do klubu, warto poprzedzić go szybkim kursem tańca. Żeby było ciekawiej, niech będzie to pole dance lub sexy dance. Później będziecie mogły wykorzystać Wasze kuszące ruchy na parkiecie.

5. Wypad na miasto z zadaniami. W Internecie znajdziecie wiele zestawów kart, przygotowanych specjalnie na tego typu święto. Karty z zadaniami do wykonania lub z pytaniami na wieczór panieński zapewnią Wam świetną rozrywkę, a otoczenie ludzi z pewnością pozwoli sprostać większości szalonych wyzwań.

6. Karaoke party. Jak wiadomo, śpiewać każdy może. Wyszukajcie więc w Waszym mieście fajnego klubu karaoke i ruszcie na podbój sceny. Taka zabawa z pewnością dostarczy Wam wiele emocji i śmiechu. Być może jakiś łowca talentów odkryje Wasz potencjał ☺

Zorganizowanie wspólnej zabawy na wieczór panieński to prezent, który przyszła panna młoda z pewnością zapamięta.

niezapominane zabawy na panieński

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera