Prezent dla taty na 40 urodziny

Jeszcze nie tak dawno chodził z nami na plac zabaw i na sanki, uczył wiązać buty, pomagał w odrabianiu lekcji, a dzisiaj… kończy 40 lat! On sam dwoił się i troił, aby wybrać swoim pociechom jak najlepszy prezent na urodziny.

Najpierw było łatwo – misie, lalki, samochodziki, a potem… sami wiecie, jak trudno trafić w gust nastolatka. Mimo to zawsze starał się jak mógł, więc dzisiaj my postarajmy się dla niego. W końcu 40 lat kończy się raz w życiu!

8 sposobów na prezent dla taty na 40stkę

1. Twój tata lubi relaks w ogrodzie? W takim razie pomyśl np. nad grillem ogrodowym lub jeżeli taki sprzęt stoi już w ogródku, zestawem do grillowania. Jeśli urodziny wyprawiane będą w ciepłych miesiącach, być może prezent będzie można wykorzystać od razu na przyjęciu.

2. Który mężczyzna nie lubi szybkich samochodów? Zafunduj swojemu tacie na 40 urodziny przejażdżkę Ferrari lub Lamborghini! Miłośnik filmów z Jamesem Bondem z pewnością doskonale poczuje się za kierownicą Astona Martina, a wielbiciel starszych produkcji, jak np. „Czterej pancerni i pies”, na pewno z chęcią przejedzie się… czołgiem.

3. Każdy z nas miał w dzieciństwie marzenia, których nie udało mu się spełnić. Może ten pan, który codziennie rano idzie do biura, chciał być kiedyś tajnym agentem, pilotem odrzutowca albo astronautą? Lot nad wodą z odrzutowym plecakiem, symulator lotów lub przygoda w tunelu aerodynamicznym – wybór jest ogromny.

4. Zawsze dobrym prezentem dla taty będzie nowoczesny gadżet. Nie musisz od razu kupować nowego laptopa czy profesjonalnego aparatu fotograficznego – możesz wybrać golarkę elektryczną, nowe głośniki lub elektryczny wieszak na krawaty z oświetleniem LED.

5. Jeżeli Twój tata spędza dużo czasu w samochodzie, nie pytaj dłużej co kupić tacie na 40stkę – zastanów się nad matą na siedzenie kierowcy – podgrzewaną lub masującą. Dla osób z bólami pleców szczególnie polecamy masujące maty shiatsu, które mają wewnątrz specjalne wałki i kulki, dzięki czemu masaż jest intensywniejszy.

6. Po pracy zawsze warto się zrelaksować, oddając się swojemu hobby. Dla zapalonych wędkarzy polecamy zestaw spławików, nową wędkę lub rozkładane krzesełko. Miłośnikom sportu do gustu powinien przypaść sprzęt do ich ukochanej dyscypliny – np. rakieta do tenisa albo pas dla biegacza na wszelkie niezbędne akcesoria. A może Twój tata szuka dla siebie nowych wyzwań? Podaruj mu lekcję gry w popularnego od jakiegoś czasu squasha. Może się okazać, że jego koledzy spotykają się po pracy na rozgrywki – od razu znajdzie partnerów do gry.

7. Czy tata nie mówił nigdy, że zawsze chciał zostać gwiazdą rocka, ale jego marzenia z czasem wyparowały? Lekcje gry na instrumencie powinny okazać się trafnym wyborem z okazji 40 urodzin. Niektóre sklepy muzyczne oferują też karty podarunkowe na instrument. Uwaga! Koniecznie przedyskutuj ten prezent z mamą i pozostałymi domownikami.

8. Zastanów się, czy w najbliższym czasie ulubiona drużyna sportowa Twojego taty nie gra przypadkiem jakiegoś meczu? Jeśli tak, już wiesz, jaki prezent podarować mu na 40 urodziny.

Prezent dla taty na 40 urodziny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera