Jaki prezent na bierzmowanie od znajomych wybrać?

Bierzmowanie to jedna z ważniejszych uroczystości, toteż jeżeli otrzymaliście na nią zaproszenie, możecie potraktować je jako swoiste wyróżnienie. Zastanawiacie się z pewnością, czy na bierzmowanie daje się prezent. To zależy oczywiście od Was, jednak współcześnie coraz częściej dominuje tendencja obdarowywania bierzmowanych osób zarówno drobnymi upominkami, jak i prezentami.

Co kupić na prezent na bierzmowanie?

Prezent na bierzmowanie powinien zależeć przede wszystkim od tego, czy będzie przeznaczony dla chłopaka, czy dla dziewczyny. Byłoby bardzo dobrze, gdyby prezent na bierzmowanie dla koleżanki z jednej strony spełnił jej oczekiwania, z drugiej natomiast okazał się stuprocentową niespodzianką. Jeśli ciągle zastanawiasz się, jaki prezent na bierzmowanie kupić i nic konkretnego nie przychodzi Ci do głowy, zapoznaj się z poniższymi podpowiedziami. Może któraś z nich wyda Ci się na tyle interesująca, że postanowisz ją wykorzystać.

Prezenty z okazji bierzmowania

Prezent z okazji bierzmowania nie musi być ani sztampowy, ani tradycyjny, ani klasyczny. Tylko od Twojej wyobraźni, kreatywności i pomysłowości zależy jego rodzaj. Warto pamiętać, że im bardziej będzie oryginalny, tym lepsze zrobi wrażenie, a co więcej, z pewnością ucieszy obdarowaną osobę.

Jako prezent na bierzmowanie dla koleżanki możesz na przykład wykorzystać kartę podarunkową z atrakcyjnym kursem językowym lub po prostu zapewnić jej udział w warsztatach graffiti. Karta podarunkowa to na pewno jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji na prezent na bierzmowanie dla koleżanki, ponieważ z jednej strony zapewnia swobodę wyboru, z drugiej natomiast sprawi, że upominek z okazji bierzmowania na długo pozostanie w pamięci.

Jaki prezent na bierzmowanie?

Upominek na bierzmowanie nie musi być drogi; wystarczy, że będzie na tyle atrakcyjny, żeby spodobać się obdarowanej osobie. Prezent na bierzmowanie dla koleżanki nietrudno jest wybrać, jeżeli znasz jej gust i upodobania. Na pewno wiesz dokładnie, jaką preferuje tematykę książek, a co więcej, z pewnością będziesz mieć świadomość, czy woli beletrystykę od poezji lub odwrotnie.

Warto przy tym pamiętać, że prezent na bierzmowanie dla koleżanki w postaci tomiku poezji lub ulubionej powieści należałoby opatrzyć dedykacją. Podniesie to zdecydowanie jej znaczenie, a w przyszłości będzie posiadało wartość sentymentalną. Stanie się poza tym cenną pamiątką. Prezentem na bierzmowanie dla koleżanki mogą być na przykład kolczyki czy łańcuszek z zawieszką. Doskonałym pomysłem może okazać się ponadto karta podarunkowa na wybrany spektakl teatralny czy chociażby przejażdżkę dorożką.

Sprawdź jaki prezent na bierzmowanie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera