Walentynki na odległość czyli ja tu, a Ty tam

Walentynki tuż, tuż, a Wy wiecie, że nie uda Wam się tego święta zakochanych spędzić razem? Czy to ważne dlaczego? Nie. Pomimo przeciwności losu zadbajcie o to, aby ten dzień okazał się dla Was obojga wyjątkowy. Zaplanujcie jak spędzić czas razem, choćby na odległość. Poniżej kilka pomysłów na prezent na walentynki na odległość, z których bez wahania możecie skorzystać.

Niespodziewany telefon w walentynki na odległość

W walentynkowy poranek wykręć numer do ukochanej ci osoby i mimo odległości wyznaj jej swoje uczucia, powiedz jak bardzo tęsknisz i jak ci jej brakuje. Co godzinę możesz też wysłać sms, dając swojej drugiej połówce do zrozumienia, jak często o niej myślisz.

Zamów kwiaty czyli walentynkowy prezent online

Popularna poczta kwiatowa to idealny pomysł na prezent na Walentynki na odległość. Dociera ona do każdego miejsca w kraju. Można wybrać jeden z proponowanych na stronie bukietów, albo skomponować swój własny. Do bukietu dołączyć liścik z wyznaniem miłosnym i czekoladki, które są również dostępne na stronie poczty kwiatowej. Prezent można zamówić będąc nawet na krańcu świata.

Walentynkowa kartka z daleka

Wyślij drugiej połówce miłosną kartkę albo napisz list – napisz jak bardzo tęsknisz, wyznaj swoje uczucia. List w dzisiejszych czasach będzie nie tylko romantycznym prezentem, ale i zaskakującym. Pamiętaj, że musisz iść na pocztę stosunkowo wcześnie, najlepiej kilka dni przed Walentynkami, aby twoja niespodzianka dotarła w porę. Jeśli brak ci czasu na tradycyjną pocztę, możesz przesłać wirtualną kartkę na maila czy Messengera. Spośród wielu wzorów wybierz tę, która najbardziej odzwierciedla twoje uczucia, albo skomponuj własną.

Kolacja Walentynowa online

Dla chcącego nic trudnego. Umów się ze swoją drugą połówką na konkretną godzinę. Ubierzcie się ładnie, kupcie po butelce wina i przyrządźcie swoje ulubione danie. Włączcie Skype i spędźcie miły, oryginalny wieczór na odległość przy świecach.

Zaskocz lubą/lubego

Jeśli twoja druga połówka obiecała, że Walentynki spędzicie razem, ale niestety nielitościwy szef nie podpisał urlopu, cóż, nie łap focha. W związku jest tak, że trzeba iść na kompromis. Zamiast się dąsać i nie odbierać telefonu wyjdź z inicjatywną. Kup bilet, spakuj się i zaskocz swoją Walentynkę. Pojedź do niej/do niego bez zapowiedzi. Stań w drzwiach z bukietem kwiatów lub butelką wina. Każdy drobny upominek, płynący z głębi serca, jest mile widziany. To dopiero będzie prezent na Walentynki na odległość :).

prezent na walentynki na odległość

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 3,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera