Prezenty dla koleżanek i przyjaciółek

Prawdziwa przyjaźń nie ma ceny. Nie trzeba za nią płacić. Mamy pewność, że najlepsza przyjaciółka nigdy nie zawiedzie. Odbierze telefon w środku nocy i wysłucha wypełnionych rzewnymi łzami historii o zdradzie i porzuceniu. Da wiarygodne alibi, kiedy randka robi się nudna lub niebezpiecznie drażniąca, by można było ulotnić się w iście hollywoodzkim stylu. I przede wszystkim kupi olbrzymi kubeł lodów czekoladowych, kiedy dopadnie Cię jesienno-zimowa chandra.

Dlatego kupując prezent dla przyjaciółki czy koleżanki, warto zastanowić się nad czymś naprawdę wyjątkowym. Nie musi to być nic luksusowego. Ważne, żeby prezent dla przyjaciółki był oryginalny – sprawdzi się voucher na hybrydowy manicure lub szalone zakupy ze stylistką. Jeśli Twój budżet aktualnie kuleje, spraw jej drobny, ale wyjątkowy upominek lub możecie po prostu wspólnie spędzić czas – obejrzeć film, na który Wasi faceci nigdy nie mają ochoty, napić się wina i poplotkować.

Świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki, np. na urodziny lub na gwiazdkę jest wspólny wypad na weekend lub do SPA, zwłaszcza, kiedy na co dzień macie niewiele czasu, żeby spokojnie porozmawiać.

Idealnym prezentem dla przyjaciółki w ciąży będzie zorganizowanie dla przykładu najlepszego baby shower, które zachwyciłoby każdą przyszłą mamę. Lub znalezienie dla niej miejsca w prestiżowej szkole rodzenia, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingach w całym mieście. Po szczęśliwym rozwiązaniu i przyjściu na świat zdrowego dziecka warto namówić przyjaciółkę na wspólne zajęcia z trenerem personalnym, aby pomóc jej sprawnie wrócić do jak najlepszej formy.

prezent dla koleżanki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 4,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera