Prezenty ślubne dla pary młodej

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Państwo młodzi zazwyczaj z dużym wyprzedzeniem starannie planują każdy szczegół tego wielkiego wydarzenia. Wszystko powinno być idealne. Zdający sobie sprawę z powagi sytuacji goście również starają się sprostać wymogom tego święta.

Jedną z głównych spraw nurtujących gości jest pytanie: Co kupić na prezent ślubny? Powszechna jest praktyka dawania pieniędzy w prezencie ślubnym. Jest to oczywiście jak najbardziej uzasadnione. Młodzi często cieszą się z takiego prezentu weselnego. Z uzbieranej sumy mogą kupić coś konkretnego. Jeśli jednak życzymy sobie, aby młodej parze w dniu ślubu podarować wyjątkowy prezent, powinniśmy zastanowić się nad inną propozycją prezentu dla młodej pary.

Coraz częściej państwo młodzi ułatwiają gościom to zadanie i opracowują listę prezentów ślubnych. Zawarte są tam pomysły na prezent ślubny, które młodzi chcieliby otrzymać. Znajdują się tam zazwyczaj takie propozycje prezentów na ślub jak: ręczniki czy pościel, oraz sprzęty domowe tj.: żelazko, czajnik, ekspres do kawy lub robot kuchenny.

W sytuacji, kiedy nie sporządzono takiej listy, sami musimy pomyśleć o prezencie na ślub. Wybrać oryginalny prezent na ślub nie jest łatwo. Na myśl przychodzą nam zestawy naczyń, komplety ręczników czy pościel na prezent ślubny – bez wątpienia będą one pamiątką ślubną dla pary młodej. Pomysłem na oryginalny prezent ślubny będzie np. voucher na weekendowy wyjazd we dwoje w piękne miejsce albo kurs tańca. Nietypowym natomiast prezentem ślubnym może być karykatura ślubna, zamówiona specjalnie na tę okoliczność. Możemy także pokusić się o sprawienie śmiesznego prezentu na ślub. Oferta w tym zakresie jest szeroka. Mogą to być kajdanki z futerkiem, skarbonka z napisem: „Wspólne oszczędności”, dzwonek-czas na miłość, dyby małżeńskie, czy wałek z przysięgą małżeńską. Jest to propozycja raczej na prezent ślubny dla przyjaciół, a dla siostry lub kuzyna mogłaby być ewentualnie dodatkiem do głównego prezentu.

Temat zakupu prezentów ślubnych dla młodej pary jest niełatwy, w końcu to nadzwyczajny dzień i chcielibyśmy podarować parze młodej jak najbardziej oryginalny prezent na ślub. Takim wyjątkowym będzie personalizowany prezent ślubny. Możemy tu wprost przebierać w niesamowitych propozycjach, tj.: personalizowany stolik śniadaniowy, komplet poduszek z imionami państwa młodych, waga łazienkowa z napisem: „Miłość nie liczy kilogramów” oraz z imionami zakochanych, album na zdjęcia z imionami młodych i wiele innych fantastycznych ofert.

Kiedy wciąż nie wiemy, co kupić na prezent ślubny, pomyślmy może o zrobieniu niespodzianki na wesele dla pary młodej. Warto zastanowić się tu nad występem w czasie wesela zaprzyjaźnionego zespołu lub pokazu trików barmańskich. Niespodzianką na ślubie może być puszczenie jednocześnie mnóstwa balonów albo dwóch gołąbków. To piękny symbol przynoszący szczęście młodej parze. Taka niespodzianka na ślubie z pewnością będzie gorąco odebrana przez państwa młodych i pozostałych gości Jeszcze inną niespodzianką na ślub może być zorganizowanie konkursów lub podarowanie skrzyneczki z tylko nam znaną zawartością i poleceniem otwarcia jej w pierwszą rocznicę ślubu.

Utarło się już, że oprócz prezentów dla młodej pary na ślub przynosimy kwiaty. Możemy je z powodzeniem zastąpić butelką dobrego wina lub czekoladkami, najlepiej w personalizowanym opakowaniu.

Prezenty ślubne dla pary młodej

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera