20 rocznica ślubu

Sprawdź – 20 lat po ślubie – jakie to gody?

Podpowiadamy, co kupić na 20 lecie małżeństwa – pomysły na wyjątkowe upominki na porcelanowe gody

Jak spędzić dzień, w którym przypada 20 rocznica ślubu?

Zastanawiasz się jak spędzić 20 rocznicę ślubu? Wraz z ukochaną osobą szukacie odpowiedniego pomysłu na uczczenie tak wspaniałego jubileuszu? W takim razie pomyślcie o zorganizowaniu sobie nawzajem romantycznej niespodzianki. 20 lecie ślubu wcale nie musi oznaczać końca wspólnego spędzania czasu. Wręcz przeciwnie! To podstawa każdej relacji, nawet tej z takim stażem.

Należy pamiętać, że decydując się na przygotowanie romantycznej niespodzianki z okazji, jaką jest 20 rocznica ślubu, warto również pomyśleć o zakupie odpowiednich prezentów dla swojej drugiej połówki. Jeżeli szukasz prezentu dla niej, postaraj się wybrać coś wyjątkowego, co pokaże jej, jak dobrze ją znasz. Poszukując zaś prezentu dla niego, pamiętaj aby przez podarunek pokazać mu jak bardzo go kochasz. A może zastanawiacie się nad zakupem romantycznych prezentów dla dwojga? To świetny pomysł! Gorąco polecamy takie rozwiązanie.

20 lat po ślubie jakie to gody

Podobnie jak wiele innych jubileuszy, również dwudziesta rocznica ślubu ma swoją wyjątkową nazwę, a mianowicie nazywa się ją porcelanową. Jak powszechnie wiadomo, porcelana to subtelny oraz dość solidny materiał, jednak mimo to bardzo kruchy. Takie samo jest małżeństwo z 20-letnim stażem. Należy je nadal pielęgnować i troszczyć się o nie, aby nic się nie zepsuło w tak silnej relacji. Warto zatem pamiętać o romantycznych prezentach dla dwojga z okazji tak wspaniałej rocznicy.

Aby uczcić 20 tą rocznicę ślubu, należy pomyśleć o przygotowaniu odpowiednich podarków dla drugiej połówki. Biżuteria w ramach prezentu dla żony albo elegancki gadżet dla niego, wykonany właśnie z tego materiału, z pewnością sprawdzą się w swojej roli. Będą one stanowiły wspaniałą pamiątkę tej uroczystości.

Życzenia na 20 rocznicę ślubu

Wielkimi krokami nadchodzi Twoja 20 rocznica ślubu? Wraz ze swoją ukochaną osobą macie już przygotowane romantyczne prezenty, ale nadal nie macie pomysłu na życzenia z okazji 20 rocznicy ślubu? A może chcesz złożyć życzenia swoim bliskim, którzy za parę dni będą obchodzić właśnie ten jubileusz, ale nie wiesz jak powinny one wyglądać? W takim razie przychodzimy z pomocą!

Jeżeli układasz życzenia na 20 rocznicę ślubu, które chcesz wręczyć wraz z prezentem dla niej, to postaraj się, aby były one w całości napisane przez Ciebie. Postaraj się przekazać w nich swojej żonie to, za co ją tak bardzo pokochałeś 20 lat temu. To samo dotyczy drugiej strony. Jeżeli przygotowujesz życzenia do prezentu dla niego, nie zapomnij o umieszczeniu w nich podziękowań. Niech wie, że jesteś mu wdzięczna za wspólne spędzenie tych 20 lat. 20 lecie małżeństwa to najodpowiedniejszy moment na taki gest.

 

Dalej potrzebne pomysły na 20 rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka inspiracji, jak uczcić 20 lecie ślubu

 

Dzień ślubu jest najpiękniejszym momentem w naszym życiu. To zwieńczenie miłości i początek nowej, wspólnej drogi. Ważne jest, by pielęgnować tę miłość także na 20 lecie małżeństwa. Śniadania do łóżka, kwiaty, zrobienie pysznej kolacji… To codzienne, miłe gesty, które pozwalają na wzajemne utwierdzanie się w uczuciach. A co poza tym jest ważne dla związku? Co umacnia i daje siłę do dalszego kroczenia przez życie ramię w ramię? Wspomnienia! Cudowne wspomnienia są niezbędne, ponieważ dzięki nim każdego dnia przypominamy sobie, dlaczego wybraliśmy tę osobę na resztę naszych dni. Trzeba je pielęgnować, nie wolno pozwolić im ulecieć z pamięci.

Świetną okazją do przywoływania minionych, pięknych chwil są ważne okazje, na przykład 20 ta rocznica ślubu, zaręczyn czy pierwszego spotkania. Zarówno te okrągłe, jak i te pozornie „mniej ważne”, czyli niepełne, są po to, aby przypominać sobie o tym, co nas łączy ze sobą i co sprawia, że się kochamy.

Dwudziesta rocznica ślubu to idealny moment na wydanie jubileuszowego przyjęcia! Nieraz, gdy jesteśmy gośćmi, mamy problem z wybraniem odpowiedniego podarunku na tę okazję. Jednak wbrew pozorom, nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jaki powinien być prezent na rocznicę? Z pewnością nie może zadowalać tylko jednej osoby. Przykładowo: przyjaciel uwielbia jazdę konną, a jego żona boi się tych zwierząt, ale i tak wykupujemy pakiet lekcji jazdy. Pamiętaj o zainteresowaniach obojga, musi to być prezent dla pary, a nie jednego z nich. Co zatem wybrać? Jest wiele możliwości! Na przykład sesja zdjęciowa dla dwojga lub nauka pieczenia czy gotowania. Najlepszym podarunkiem będzie to, co zbliży do siebie małżonków.

Wspólnie spędzone dwadzieścia lat to coś niezwykłego. Uczcij to i podaruj żonie lub mężowi z tej okazji romantyczny prezent jako podziękowanie za ten piękny czas we dwoje. Znasz najlepiej swoją drugą połówkę, wiesz co lubi i czym się interesuje. Wykorzystaj to, by spełnić jej marzenia! Zastanów się i spraw ukochanej osobie nieziemską radość. Może mąż zawsze chciał skoczyć ze spadochronem lub nauczyć się nowego języka? Nie zwlekaj i wykup mu voucher na to! Być może żona zawsze marzyła o długim wyjeździe do spa, kursie tańca czy sukience uszytej na miarę. Posłuchaj głosu swego serca, to ono podpowie ci, co będzie najlepsze dla twojej największej miłości 20 lat po ślubie.

Zapisz się do newslettera