30 rocznica ślubu

30 lecie ślubu jakie to gody? Zobacz jaka jest nazwa 30 rocznicy ślubu. Przeczytaj życzenia

Jak spędzić 30 rocznicę ślubu?

Nie masz pomysłu na to jak spędzić 30 rocznicę ślubu? Poszukujesz inspiracji, ale nic nie oddaje wyjątkowości tego jubileuszu? A przeszło Ci przez myśl zorganizowanie swojej drugiej połówce romantycznej niespodzianki? Rocznica 30 lat spędzonych razem stanowi idealny pretekst do zorganizowania jej.

Przygotowując romantyczną niespodziankę z okazji 30 rocznicy ślubu, pamiętaj o zakupie wyjątkowego prezentu dla żony lub męża. Jeśli szukasz prezentu dla niej, postaraj się wybrać coś wyjątkowego, co kojarzy Ci się tylko z nią. Pokaż jej, jak bardzo zależy Ci na ukochanej. Natomiast gdy myślisz o prezencie dla niego, postaraj się, aby był on spersonalizowany i wyrażał Twoją miłość do męża. Takie upominki od serca sprawdzą się świetnie na 30 rocznicę ślubu. A może szukacie romantycznych prezentów dla dwojga? To wspaniały pomysł! Takie rozwiązanie jest wręcz idealne na świętowanie tak zacnego jubileuszu.

Jak się nazywa 30 rocznica ślubu?

Zgodnie z tradycją, wiele rocznic ślubu ma swoje wyjątkowe, ściśle określone nazwy. 30 rocznica ślubu również posiada swoją, a mianowicie nosi miano perłowej. Jak powszechnie wiadomo, perły są najlepszym przyjacielem kobiety, dlatego szukając prezentu dla niej warto pomyśleć o odpowiedniej biżuterii, wykonanej właśnie z tego materiału. Ale nie myśl sobie, że perły nadają się tylko na prezent dla żony. Kobiety, które szukają prezentu dla niego, również powinny rozważyć zakup męskiej, perłowej biżuterii. Dobry pomysł będą stanowiły również romantyczne prezenty dla dwojga. Ważne, aby motywem przewodnim były właśnie perły.

Jeżeli jednak jesteś osobą, która chce podarować małżeństwu z 30-letnim stażem prezent, pomyśl o przygotowaniu prezentu zgodnego z nazwą 30 rocznicy ślubu, on najlepiej sprawdzą się właśnie przedmioty z perłami. Dzięki temu będą wspaniałą pamiątką tego jubileuszu.

Życzenia na 30 rocznicę ślubu

Zbliża się 30 rocznica Twojego ślubu? W takim razie warto pomyśleć romantycznych prezentach dla swojej drugiej połówki. Nie zapomnij również o odpowiednich życzeniach, przygotowanych z myślą o tym jubileuszu. Brak Ci pomysłu? Nie wiesz jak powinny one wyglądać? Nie musisz się tym dłużej martwić – przychodzimy z pomocą!

Jeżeli układasz życzenia dla męża lub życzenia z okazji 30 rocznicy, które chcesz wręczyć jako dodatek do prezentu dla niej, to postaraj się, aby były one w całości napisane przez Ciebie. Nie wykorzystuj gotowych wierszyków. Najlepsze życzenia na rocznicę są te, płynące prosto z serca. To samo tyczy się drugiej strony. Przygotowując życzenia do prezentu dla męża, nie bój się wyrazić w nich swoich uczuć wobec ukochanej osoby. 30 rocznica ślubu to najodpowiedniejszy moment na taki gest.

W momencie gdy układasz życzenia do prezentu dla pary, postaraj się ułożyć je w taki sposób, aby stanowiły pamiątkę tego konkretnego jubileuszu. Warto w nich zaznaczyć, że jest to rocznica perłowa.

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na 30 rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

30 rocznica ślubu nosi nazwę rocznica perłowa. Dla młodych ludzi abstrakcyjna wizja przyszłości związku, plamiona niechcianą rutyną i zmęczeniem sobą nawzajem, a dla ich rodziców rzeczywistość i nienamacalny dowód miłości. W tym szczególnym święcie należą się im życzenia oraz podarki wyrażające podziw i uznanie.

Prezent dla rodziców powinien budować ich wspólne relacje i podkreślać piękno trwania razem – butelka alkoholu oraz sprzęt kuchenny powinnyśmy zachować na inne okazje. Jedno może być zalążkiem konfliktu, z drugiego zaś pan nie ma zwykle większej uciechy, a pani niekoniecznie może chcieć myśleć o obowiązkach domowych w takim dniu. Dobrze by było, gdyby nasz prezent dla rodziców wniósł do ich życia odrobinę ekscytacji i pozwolił przypomnieć sobie wczesne lata związku. Może jest coś, co chcieli wspólnie zrobić lub przeżyć, a zabrakło na to pieniędzy lub czasu? Zafundujmy im w takim wypadku voucher na przeżycie czegoś niesamowitego!

Nie zapominajmy jednak, że prezent dla rodziców musi być dostosowany przede wszystkim do ich zainteresowań i charakterów. Kurs tańca, gotowania a może językowy? Być może zdecydujemy wysłać ich na egzotyczne wakacje? Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jak najbardziej lubią spędzać wolny czas. Jeśli są typami domatorów, idealnie sprawdzi się voucher do spa.

Prezent dla naszych rodziców na perłową rocznice ślubu niekoniecznie musi kojarzyć się z perłami. Ozdoby z pereł, masy perłowej odchodzą do lamusa i przede wszystkim… nie są praktyczne. Nazwy rocznic mają wymiar tylko symboliczny i znacznie rozsądniej byłoby wybrać perły jako element opakowania prezentu bardziej nietypowego, takiego jak zaproszenie w ciekawe miejsce lub na niepowtarzalne przeżycie niż jako główny wątek podarku.

Zachęcamy poszperać w Internecie, na naszej stronie internetowej. Możecie się naprawdę zdziwić jak wiele możliwości przed Wami. Warto poświęcić chwilkę czasu i wybrać tę najlepszą, która sprawi wiele radości naszym rodzicom.

Zapisz się do newslettera