Voucher jako życzenia na rocznicę ślubu dla męża

Zapewne nie jeden raz zastanawiałaś się, jak powinny wyglądać Twoje życzenia na rocznicę ślubu dla męża. Jak skleić ze sobą kilka słów, aby powstał tekst, który na długo zostanie w jego pamięci? Mimo tego, że wielokrotnie udało Ci się napisać, i powiedzieć coś takiego, co sprawiło, że pojawiły się łzy wzruszenia w jego oczach, wciąż czujesz niedosyt. Rodzi się Twoim sercu pragnienie, aby Twoje życzenia z okazji rocznicy ślubu dla męża były znów lepsze, bardziej oryginalne, i dały poczucie spełnienia.

Jest na to sposób, niebanalny, i dający wiele możliwości wyboru odpowiedniego prezentu. Jest nim voucher, który oprócz stanowi tradycyjną formę na podziękowania i życzenia rocznicowe dla męża, ale dopełni także wyjątkowej całości, sprawiając, że dzień rocznicy waszego ślubu będzie jeszcze radośniejszy. Każdy voucher z ciepłą dedykacją czy podziękowaniami, powinien być włożony w elegancką kopertę lub efektowne pudełko.

Należy zadbać o oryginalne przygotowanie vouchera, aby życzenia na rocznicę ślubu od żony dla męża były wyjątkowe. Utwardzony papier, ozdobna grafika plus opis przygotowanego prezentu – czyli elegancja, szyk i dbałość o każdy szczegół. Jeśli drzemie w tobie dusza artysty, możesz dołączyć do vouchera kilka lirycznych fraz. Wiersze na rocznicę ślubu dla męża – brzmi naprawdę oryginalnie. Wybierz jeden dłuższy, lub kilka dwu, trzy frazowych. Można też zamieścić zwykłe życzenia, obok których znajdzie się imię i nazwisko obdarowanego, data ważności vouchera, rodzaj wykupionego zajęcia. Ładnie będzie się prezentowało wasze zdjęcie obok podziękowań dla męża w rocznicę ślubu. Podziękuj małżonkowi za wspólnie przeżyte lata, i zapewnij go o swojej miłości. Twoje słowa uwiecznione na papierze sprawią mężowi wielką niespodziankę.

Jak wyrazić życzenia od żony dla męża na rocznicę ślubu

Może to być voucher do salonu odnowy biologicznej i na siłownię. Masaż gorącymi kamieniami w ekskluzywnym gabinecie, odpoczynek w grocie solnej przy delikatnych dźwiękach kojącej muzyki, i zdrowy wycisk na rowerku czy bieżni, na pewno poprawi mu humor. Dołącz do tego koszyk z kosmetykami, najlepiej z serii SPA, i płytę z jego ulubionymi kawałkami. Na voucherze napisz kilka słów od serca, i jakiś cytat związany np. z muzyką. Będą to wyjątkowe życzenia z okazji rocznicy ślubu dla męża.

Kiedy Twój współmałżonek lubi fotografować, ale jest laikiem w tej dziedzinie, lub jego umiejętności nie są jeszcze na wysokim poziomie, podaruj mu voucher na kurs fotografowania. Czyli dużo nauki z zabawy w jednym, a później satysfakcja ze sprawnego posługiwania się aparatem i robienie fantastycznych zdjęć, np. na wspólnych wycieczkach.
Życzenia na rocznicę ślubu dla męża i Voucher na kurs gotowania? Czemu nie. Jeśli tylko mąż nie jest zupełnym antytalentem w kuchni, i lubi czasem coś ugotować, lub pomaga ci w przygotowywaniu posiłków, będzie to trafiony prezent. Taki upominek w przyszłości zaprocentuje nie tylko przyrządzaniem przez niego smacznych posiłków, ale i więcej wspólnych chwil przy zwykłych obowiązkach. To będzie też prezent dla Ciebie, bo zyskasz więcej czasu na swoje kobiece zajęcia.

A może voucher na kurs jazdy konnej? Jeśli mąż lubi aktywnie spędzać czas i chciałby zasmakować wyjątkowego uczucia porozumienia ze zwierzęciem oraz okiełznania jego temperamentu, na pewno ucieszy się z takiego upominku. Trzeba też pamiętać, że jest to sport, który daje wiele korzyści także zdrowotnych – dobrze wpływa na ciało, ale i na ducha. A mąż poczuje się jak prawdziwy dżokej, i pewnie po opanowaniu umiejętności jazdy, zabierze cię na wyjątkową randkę w plenerze. Voucher można ozdobić grafiką konia i zatytułować podziękowania i życzenia na rocznicę ślubu od żony dla męża.

Jeśli Twój mężczyzna lubi się uczyć, i czuje satysfakcję ze zdobywania nowej wiedzy, podaruj mu voucher na kurs języka. Oprócz radości z nauki kurs może się okazać pomocny w wykonywanej pracy, lub w zdobyciu nowego, lepiej płatnego zajęcia. Jeśli chcesz dodać szczyptę poezji do prezentu, zamieść na voucherze wierszyki na rocznicę ślubu od żony dla męża. Krótkie, mogą być zabawne, ale koniecznie w języku, którego mąż będzie się uczył.

Voucher na przejazd wyjątkową terenową maszyną po muldach i błocie to także ciekawy pomysł na udany prezent rocznicę ślubu. Duża dawka adrenaliny i satysfakcja kierowania takim wozem, mówi samo za siebie. Dla Twojego mężczyzny taka szaleńcza jazda, gdzie można sobie pofolgować, mocniej przyciskając pedał gazu, na pewno go zachwyci.

Wybór voucherów jest ogromny. Dobrze się zastanów, jaka atrakcja czy zajęcie sprawiłoby mężowi dużą radość, ale i pożytek. Życzenia na rocznicę ślubu od żony dla męża umieszczone na ładnie przygotowanej karcie podarunkowej, zyskają jeszcze większą wymowę.

życzenia rocznicowe dla męża

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. Dziękuję za pomysły! Postanowiłam pójść za Waszym przykładem, zobaczymy jak się spodoba mojemu mężowi 🙂

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera