50 rocznica ślubu

Co kupić na prezent na 50 rocznicę ślubu? 50 lecie ślubu jakie to gody? Pomysły na wyjątkowe upominki na złote gody

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na 50 rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

Złote gody to jubileusz wyjątkowej, 50 rocznicy ślubu. Taka data nigdy nie jest pozostawiona bez jej hucznej celebracji, którą koniecznie muszą uświetnić prezenty. Najczęściej okrągłe rocznice ślubu obchodzone są w gronie całej rodziny, bo przecież tak szczególne święto zasługuje na jak najlepsze uświetnienie. Jeśli więc Twoi rodzice, dziadkowie, znajomi czy krewni już niebawem organizują przyjęcie na cześć swojej 50 rocznicy ślubu, czas pomyśleć o wyjątkowej niespodziance, którą podarujesz im w tym szczególnym dniu.

Warto w dzień tak wyjątkowej daty zaskoczyć obdarowywane osoby prezentem, który otrzyma miano prezentu życia. Podpytajmy bliskich znajomych jubilatów lub nasze grono rodziny o czym zawsze marzyli nasi rodzice czy dziadkowie, a czego jeszcze nie udało im się zrealizować. Zapewne bardzo często będą to różnego rodzaju podróże – te bliższe i te dalsze. Nawet jeśli będziemy gośćmi na imprezie zapalonych podróżników – z pewnością następna wycieczka również będzie niezwykłą niespodzianką. Podarunek w formie vouchera na pobyt w dobrym hotelu, w pięknym miejscu w naszym kraju lub zagranicą, sprawi wielką radość gospodarzom przyjęcia. Tym gestem zafundujemy im nie tylko pełną niesamowitych wspomnień wycieczkę, ale przede wszystkim relaks i oderwanie od szarości dnia codziennego.

Idąc dalej tropem spełniania marzeń...bon na lekcję tańca towarzyskiego to świetny sposób na prezent! Taniec podaruje nie tylko romantyczne chwile we dwoje, ale również zastrzyk zdrowej energii i dobrego samopoczucia. Może to być tango, walc czy samba – wszystko zależy od zamiłowań pary jubilatów, którym chcemy podarować prezent. Pamiętajmy jednak, nie dla każdego będzie to dobry pomysł. Koniecznie zastanówmy się nad fizycznymi możliwościami osób, którym chcemy wręczyć bon.

Alternatywą dla powyższej propozycji będzie voucher na kolację w ekskluzywnej restauracji dla pary. Ważne, aby każdy szczegół podczas tej kolacji był perfekcyjnie zaplanowany: muzyka, świece, pyszne jedzenie. Zaskocz małżeństwo, któremu wręczasz prezent kolacją vege – jeśli nigdy nie próbowali wegańskiego jedzenia możesz być pewien, że zdrowe i smaczne potrawy na pewno przypadną im do gustu. Nawiązując do jedzenia – jeśli wiesz, że jubilaci są wielbicielami kuchni – wręcz im voucher na kurs vegańskich przysmaków, włoskiej kuchni czy chińskich potraw. Zdobędą dzięki temu umiejętności, które wykorzystają podczas wspólnych wieczorów - smacznie i zdrowo!

Klasyczne prezenty na ślub, takie jak kwiaty, butelka dobrego wina czy album rodzinny to gesty, które dodadzą elegancji podczas wręczania bonu jubilatom. Nie zapomnij podczas wręczania prezentu o szczerych życzeniach, a przede wszystkim gratulacjach, które najbardziej należą się parze obchodzącej tak niesamowitą, 50-tą rocznicę początku wspólnej drogi życia.

Zapisz się do newslettera