60 rocznica ślubu

60 lat po ślubie – jakie to gody?

Podpowiadamy jak uczcić dzień, w którym przypada sześćdziesiąta rocznica ślubu

 

Dalej nie masz pomysłu jak uczcić 60 lat po ślubie

Sześćdziesiąta rocznica ślubu - sprawdź jeszcze kilka inspiracji

 

Tak jak diamenty są szlachetne i drogocenne, tak i 60 rocznica ślubu jest czymś zgoła niepowtarzalnym i tak niezwykłym, że wydarzenie to ma wpływ nie tylko na małżonków, ale i najbliższą ich rodzinę, która zwykle włącza się bardzo aktywnie w przygotowanie tej uroczystości.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się zorganizować przyjęcie w domu czy restauracji, huczną zabawę dla całej rodziny czy skromny poczęstunek w domu z najbliższymi, warto zastanowić się nad tym, co podarujemy jubilatom. Wybór idealnego prezentu na 60 lat poślubie nie jest łatwy, na szczęście z pomocą śpieszą portale podsuwające niebanalne pomysły – vouchery.

Decyzja, co podarować, jest łatwiejsza, jeśli dobrze znamy parę, której chcemy dać prezent.

Propozycją wartą uwagi są zaproszenia na kursy. Jeśli przed nami 60 rocznica ślubu znajomych, warto zastanowić się nad wspólną nauką jakiejś gry towarzyskiej lub degustacją win wraz z warsztatem winiarskim. Są także kurorty spa & wellness o podobnej tematyce, łączące przyjemne dla ciała i duszy. Takie toż rozwiązanie będzie równie dobre, gdy szukamy prezentu na rocznicę ślubu dla naszych rodziców.

Mamusie i tatusiowie leżą w naszych sercach znacznie głębiej i dlatego podarek w wersji vouchera do spa czy na wakacje może wyrażać znacznie więcej niż nakłonienie do odpoczynku. Każdy dobrze wie, że nasi rodzice zrobią dla nas wszystko bez myślenia o sobie, dlatego teraz nasza kolej ukoronować ich wspólne pożycie 60 lat po ślubie i długą drogę, którą jak dotąd razem przeszli.

 

60 rocznica ślubu dziadków

Zobacz, co na 60 rocznicę ślubu podarować seniorom rodu

Zupełnie inna sprawa, jeśli szukamy prezentu na rocznicę ślubu dla dziadków… Wiadomo, że nie każdy ma możliwość przebywania z nimi na co dzień i utrzymywania bardzo bliskich relacji. Jeśli nie mamy pojęcia, co zabrać ze sobą na taką uroczystość i czym interesują się nasi dziadkowie, można pomyśleć o czymś sentymentalnym, np. dedykowanym kalendarzem ze zdjęciami rodziny, wspólna sesja zdjęciowa itp.

Nie ulega wątpliwości, że wybór prezentu na rocznicę ślubu, w tym prezent na 60 rocznicę ślubu determinowany jest w znacznym stopniu tym, jak dobrze znamy dziadków. Jeśli nie jesteśmy pewni czym interesują się lub co lubią, wybór staje się zgoła trudniejszy. Niemniej jednak internet służy pomocą i spośród mnogości ofert i pomysłów, na pewno wybierzemy idealny podarunek na dzień, w ktorym przypada ich sześćdziesiąta rocznica ślubu.

Zapisz się do newslettera