60 rocznica ślubu

Co kupić na prezent na 60 rocznicę ślubu? 60 lecie ślubu jakie to gody? Pomysły na wyjątkowe upominki na diamentowe gody

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na 60 rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

Tak jak diamenty są szlachetne i drogocenne, tak i 60 rocznica ślubu jest czymś zgoła niepowtarzalnym i tak niezwykłym, że wydarzenie to ma wpływ nie tylko na małżonków, ale i najbliższą ich rodzinę, która zwykle włącza się bardzo aktywnie w przygotowanie tej uroczystości.

Niezależnie od tego, czy decydujemy się zorganizować przyjęcie w domu czy restauracji, huczną zabawę dla całej rodziny czy skromny poczęstunek w domu z najbliższymi, warto zastanowić się nad tym, co podarujemy solenizantom. Wybór idealnego prezentu na rocznicę ślubu nie jest łatwy, na szczęście z pomocą śpieszą portale podsuwające niebanalne pomysły – vouchery.

Decyzja, co podarować, jest łatwiejsza, jeśli dobrze znamy parę, której chcemy dać prezent.

Propozycją wartą uwagi są zaproszenia na kursy. Jeśli wybieramy się na 60 rocznicę ślubu do znajomych, warto zastanowić się nad wspólną nauką jakiejś gry towarzyskiej lub degustacją win wraz z warsztatem winiarskim. Są także kurorty spa & wellness o podobnej tematyce, łączące przyjemne dla ciała i duszy. Takie toż rozwiązanie będzie równie dobre, gdy szukamy prezentu na rocznicę ślubu dla naszych rodziców.

Mamusie i tatusiowie leżą w naszych sercach znacznie głębiej i dlatego podarek w wersji vouchera do spa czy na wakacje może wyrażać znacznie więcej niż nakłonienie do odpoczynku. Każdy dobrze wie, że nasi rodzice zrobią dla nas wszystko bez myślenia o sobie, dlatego teraz nasza kolej ukoronować ich wspólne pożycie i długą drogę, którą jak dotąd razem przeszli.

Zupełnie inna sprawa, jeśli szukamy prezentu na rocznicę ślubu dla dziadków… Wiadomo, że nie każdy ma możliwość przebywania z nimi na co dzień i utrzymywania bardzo bliskich relacji. Jeśli nie mamy pojęcia, co zabrać ze sobą na taką uroczystość i czym interesują się nasi dziadkowie, można pomyśleć o czymś sentymentalnym, np. dedykowanym kalendarzem ze zdjęciami rodziny, wspólna sesja zdjęciowa itp.

Nie ulega wątpliwości, że wybór prezentu na rocznicę ślubu determinowany jest w znacznym stopniu tym, jak dobrze znamy solenizantów. Jeśli nie jesteśmy pewni czym interesują się lub co lubią, wybór staje się zgoła trudniejszy. Niemniej jednak internet służy pomocą i spośród mnogości ofert i pomysłów, na pewno wybierzemy idealny prezent.

Zapisz się do newslettera