Idealny prezent na 60 rocznicę ślubu

Diamentowa rocznica ślubu może przysporzyć nam wiele kłopotów, jeśli chodzi o wybór prezentu na rocznicę ślubu dziadków czy rodziców. Przede wszystkim ważna jest pamięć, więc postarajmy się, by złożyć najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu.

Upominek dla babci i dziadka z okazji diamentowej rocznicy wcale nie musi być wyszukany. Zapewne nasi kochani babcia i dziadek chcieliby w tym dniu po prostu spędzić z nami czas. Jeśli jednak upieramy się by wybrać prezent na 60 rocznicę ślubu, możemy zrobić coś samodzielnie, np. upiec dziadkom tort albo wykonać ramkę na zdjęcia czy przepiękny kolaż ze wspólnymi zdjęciami. Taka pamiątka rocznicy ślubu wraz z życzeniami dla babci i dziadka na pewno będą dobrym pomysłem. Jeśli jednak chcecie wydać trochę więcej na prezent, mamy dla Was kilka inspiracji na 60 rocznicę ślubu, czyli diamentowe gody.

Prezent na rocznicę ślubu dla dziadków. Dla Waszych dziadków na pewno odpowiednie będą ciepłe koce na chłodniejsze wieczory albo grube szlafroki. Możecie też kupić im na jubileusz ślubu fotoalbum ze wspólnymi zdjęciami.

Co kupić na 60 rocznicę ślubu rodzicom? Obowiązkowe będą kwiaty na rocznicę ślubu rodziców i życzenia z okazji 60 rocznicy ślubu. W tym wieku na pewno przyda im się też ciśnieniomierz. Możecie też zrobić drzewo genealogiczne rodziny ze zdjęciami wszystkich członków. Jeśli Wasi rodzice są jeszcze na siłach, zafundujcie im voucher na wypożyczenie samochodu, którym np. jechali do ślubu.

Jaki prezent na 60 rocznicę ślubu dla drugiej połówki? Możecie pomyśleć o grawerowanych prezentach dla drugiej połówki. Wieczne pióro z wygrawerowaną rocznicą ślubu może być świetnym pomysłem na prezent dla żony na rocznicę, a wygrawerowana karafka czy stojak na wino będą odpowiednie dla męża.

prezent na Diamentowe gody

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 4,67 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera