Prezent na Gwiazdkę

Podpowiadamy jak znaleźć pomysł na prezent gwiazdkowy

Sprawdź fajne i ciekawe prezenty na Gwiazdkę

 

Co kupić na Gwiazdkę

Zobacz pomysły na prezenty gwiazdkowe

Szaleństwo zaczyna się już w listopadzie – ledwie zgasną znicze, zapalają się choinkowe światełka, a z głośników zaczyna płynąć słynne “Last Christmas”. Wielu z nas to irytuje. Nic dziwnego, w końcu Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment w roku, jednak trwająca niemal dwa miesiące świąteczna atmosfera sprawia, że Święto traci swój urok. Jest za to jedna rzecz związana ze Świętami, o której warto pomyśleć wcześniej, a są to prezenty gwiazdkowe.

Pewnie nie raz zostawiliście pomysł na prezent na Gwiazdkę na ostatnią chwilę – czy okazał się udany? Niejednokrotnie zapewne nie. A przecież fantastyczny podarunek możecie znaleźć przez cały rok. Wpadła Wam w oko ciekawa propozycja dla osoby, którą chcecie obdarować? Gratulacje, macie już dla niej fajny prezent na gwiazdkę . To nic, że jest dopiero wrzesień. Zresztą, nie trzeba kupować upominku od razu, ale warto zapamiętać ten spontaniczny pomysł na prezent gwiazdkowy.

 

Jaki prezent na Gwiazdkę wybrać

Tylko fajne i ciekawe prezenty gwiazdkowe

Za czym warto się rozejrzeć? Wbrew pozorom, ogromny wybór na rynku wcale nie pomaga w podjęciu decyzji. Jeżeli chcecie być oryginalni, zapomnijcie o typowych podarunkach gwiazkowych. Krawat, zestaw kosmetyków albo kubek? Nie w tym roku! Pomyślcie raczej o zapewnieniu obdarowywanemu niezapomnianych przeżyć, np. dzięki karcie podarunkowej. Gospodyni jest zmęczona przygotowywaniem wigilijnej kolacji? Na pewno będzie wdzięczna za voucher na masaż, który pozwoli jej się zrelaksować po tym intensywnym czasie. Taki pomysł na prezent na gwiazdkę pozostanie na długo w jej pamięci!

Warto też pamiętać, że wiele osób wydaje w grudniu wiele oszczędności – zorganizowanie Świąt i prezenty przecież kosztują! Dlatego voucher na zabieg kosmetyczny, wyjście do teatru czy romantyczną kolację to sposób na to, aby w trudniejszych, poświątecznych miesiącach obdarowana osoba mogła pozwolić sobie na chwilę dla siebie. Jeśli natomiast wiecie, że Wasz brat albo ukochany marzą o przejażdżce sportowym wozem czy survivalowym weekendzie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki właśnie prezent na Gwiazdkę dostali – zwykle firmy pozwalają na realizację vouchera przez 12 miesięcy. Na przygodę można więc wybrać cieplejszą porę roku. Również prezent na Mikołajki nie musi być nudny. Klasyczne słodycze możecie zamienić np. na popołudnie z degustacją czekolady albo wina czy whisky – wszystko zależy od upodobań obdarowywanego. Taki zresztą powinien być każdy podarunek – tylko dopasowując go do charakteru i gustu danej osoby, jesteśmy w stanie ją uszczęśliwić. Warto o tym pamiętać!

Zapisz się do newslettera