Oryginalny prezent dla rodziców – wizyta w salonie gier VR

Bardzo często rodzice kojarzą się nam ze sztywnymi zasadami, z nudnym trybem życia, w którym nie ma miejsca na przyjemności czy odrobinę szaleństwa. W najbliższym czasie zbliżają się święta, jubileusz ich małżeństwa lub inna rodzinna uroczystość? To świetny moment, aby przekonać się, jak dobrze ich znamy i czego o nich jeszcze nie wiemy… A gdyby tak na jeden dzień przenieść ich do wirtualnej rzeczywistości i pozwolić im, aby w tym wyjątkowym dniu znów poczuli się jak dzieci? 

W wirtualnej rzeczywistości wszystko jest prostsze

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad pomysłem na oryginalny prezent dla rodziców, to bezzwłocznie wykup im voucher na wizytę w salonie gier VR! Przekonaj się wraz z nimi, jak za pomocą wirtualnego hełmu i okularów do wirtualnej rzeczywistości można w kilka sekund znaleźć się w świecie 3D.

Dzięki zaawansowanym technologiom wspólny prezent dla rodziców może być naprawdę nietypowy. Okulary dla graczy to niezbędny gadżet, który pozwoli przenieść się im w cyberprzestrzeń i przeżyć niezapomniane chwile bez wyjeżdżania z miasta. Prowadzenie czołgu czy sterowanie samolotem? Kto w swoim życiu o tym nie marzył? Nurkowanie w głębinach oceanu, a może skok ze spadochronem? Za pomocą symulacji komputerowych nie musisz daleko jechać, by przeżyć takie przygody – wystarczy założyć wirtualne okulary i rękawice, by spróbować niecodziennych doznań w jeden dzień.

Wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki rodziców

Żyjemy w XXI wieku, w którym przeniesienie się w świat science-fiction to drobnostka. Wystarczy nałożyć na oczy okulary vr i z zapartym tchem śledzić, jak zwykły pokój zmienia się we wnętrze statku kosmicznego. Przypominasz sobie przygody z filmu Star Trek? Teraz sam możesz zasiąść za sterem pojazdu i przeżyć na własnej skórze kosmiczną przygodę. Tak wyjątkowy prezent przekona do gier każdego – nawet Twojego rodzica. Kto wie, może sam postanowi zainwestować w domowy zestaw gogli do grania w wirtualnej rzeczywistości?

Dzięki wirtualnym okularom stań się częścią ulubionej gry

Pamiętaj, że nawet nietypowy prezent marzeń musi być dostosowany do pragnień Twoich rodziców. Kochają wypady w góry? Zamiast wycieczki do Zakopanego postaw na oszałamiający i oryginalny prezent dla rodziców – kartę podarunkową na wizytę w salonie wirtualnej rzeczywistości. Z okularami do gry wspinaczka górska nigdy nie była tak prosta. Wspólnie z całą rodziną bawcie się, unikając przeszkód i zdobywając punkty.

Czy to przestrzeń kosmiczna? Nie, to tylko wirtualna Warszawa!

Może Twoi rodzice są po prostu fanami cyber nowinek? W końcu wirtualne wiadomości intrygują chyba każdego! Cyberprzestrzeń nie musi kojarzyć się tylko z filmami science-fiction. Sprawdź na własnej skórze, jakie wirtualne historie kryje w sobie salon gier VR. Gry VR to także gry przeznaczone dla całej rodziny. Dla rozszerzonej rzeczywistości ani czas, ani miejsce nie stanowią ograniczeń – sam wybierz, jakie wirtualne światy chcesz dziś zwiedzić. Już dziś – zakładając wirtualne gogle – stań się częścią gry i spełniaj marzenia swoich najbliższych!

nietypowy prezent dla rodziców

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera