Śmieszne prezenty i gadżety na wieczór panieński

Wieczór panieński to przede wszystkim masa dobrej zabawy i zbieranie wspaniałych wspomnień. Warto więc wybrać taki prezent na wieczór panieński, który będzie przypominał o tej okazji i dostarczy pannie młodej wiele śmiechu.

Kilka pomysłów na śmieszne prezenty i akcesoria na wieczór panieński

1. Oryginalna poduszka, która z jednej strony ma napis „Dziś kochanie TAK”, a z drugiej „Dziś kochanie NIE”. Chyba nie musimy tłumaczyć, do czego służy ☺

2. Konewka, doniczka i żołądź. Zapewne zastanawiacie się, do czego taki zestaw? A no po to, żeby panna młoda nauczyła się dbać o korzeń ☺ To idealny prezent na wieczór panieński – śmieszny i oryginalny.

3. Wałek do ciasta z napisem „Wybij mu to z głowy”. To tak na wypadek, gdyby mąż za często wychodził z kolegami na piwo ☺

4. Stanik z cukierków czyli gadżet na upojne noce z przyszłym mężem.

5. Zestaw na samotne wieczory, czyli coś idealnego, gdy mąż wybiera się w delegację. W zestawie możemy umieścić m. in. chusteczki, kieliszek na wino, jakiś romantyczny film, świeczki tealight oraz wacka do odstresowania.

6. Klasyczne prezenty z wackiem. No cóż, takie gadżety zawsze pojawiają się na tego typu imprezach. Wybór jest naprawdę ogromny – poduszki w kształcie wacka, mydełka, lizaki, figurki. Jeśli przyszła panna młoda ma choć odrobinę poczucia humoru, na wieczór panieński takie śmieszne prezenty będą idealne.

7. Coś z typowo erotycznych zestawów, czyli oryginalna gra „50 rozkosznych nocy”. Zestaw składa się m. in. pejcza, opaski na oczy, kart z pikantnymi zadaniami itp. Sprawdzi się w każdym małżeństwie i z pewnością rozkręci każdą zabawę łóżkową. Bo gadżety na panieński wieczór nie muszą być wcale nudne.

8. Karna puszka małżeńska, która z pewnością szybko się zapełni. Na czym to polega? Wrzucamy pieniążka do skarbonki m. in. za marudzenie, za miganie się od seksu, za porannego focha czy za zbyt długą okupację łazienki.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom znajdziecie świetne prezenty na wieczór panieński.

Śmieszne prezenty na wieczór panieński

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera